Volný čas

Proč investovat do dražších nádrží na dešťovou vodu?

destovky.cz

Nádrže na dešťovou vodu jsou oproti dalším technologiím uchovávání dešťové vody poměrně dost nákladnou variantou. Mnozí přitom neví o tom, že při jejich pořizování mohou využívat speciálních dotací a získat je tak opravdu za zlomek ceny.

Moderní nádrže na dešťovou vodu vám dokáží přinést opravdu velké množství výhod a vlastností, které vám žádný jiný způsob zachytávání dešťové vody rozhodně nenabídne. A ty největší důvody si řekneme právě v dnešním článku.

Možnost uchování velkého množství

Oproti jiným například pozemním garážím bude rozhodně jednou z těch nejdůležitějších věcí samotná kapacita, kterou vám nádrže na dešťovou vodu přinášejí. U jiných možností se musíme spokojit s několika málo stovkami litrů. V případě modernějšího řešení například nádrže na vodu Atlantis nabízejí kapacity v tisících litrů, přičemž největší přesáhnou rovnou pět tisíc!

Nejestetičtější dostupné řešení

Pokud byste chtěli volit jiné technologie tak se musíte smířit s nepříjemností, kterou je jejich umístění. Jsou totiž umístěny přímo na povrchu, takže zde mohou být problémy s estetikou prostoru, a hlavně dostatkem místa na pozemku. Vedle toho kvalitní nádrže na dešťovou vodu jsou kompletně v podzemí a pouze přístupové víko a vstupní body pro vodu jsou tím, co můžete vidět.

Doživotní funkce bez potíží

Pochopitelně mohou nastat například takové problémy jako je zanesení listím a usazeninami, pokud filtry nefungují, jak mají, nebo dokonce zcela chybí. Ale co se týče výdrže a kvality konstrukce, tak se nemáte opravdu ani zdaleka čeho bát. Zcela naopak vám dokáží poskytnout nádrže na dešťovou vodu doživotní funkci bez problémů. Důvodem je hlavně fakt, že jsou dělány z chemicky odolného polyethylenu, který nepodlehne kyselému prostředí, které je typické pro zeminu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top