Móda a trendy

2+1 přednost, kterými se pyšní exkluzivní šperky Nialaya

Nialaya šperky
nia-sperky.cz

Určitě se shodneme na tom, že šperky a různorodé doplňky k našemu životu už tak nějak patří. Jejich úkolem je udělat nám radost, o čemž by mohly vést dlouhé diskuze především ženy, které si mnohdy nákupem pěkného šperku zlepší špatnou náladu. Mimo to šperky doplňují náš look, vystihují náš styl a projevují jej i bez jediného slova. Možná se do vašeho podvědomí dostaly exkluzivní šperky Nialaya, které jsou v poslední době stále oblíbenější, vyhledávanější a žádanější. Chcete prozradit, v čem se ukrývají jejich přednosti? Tak čtěte dál!

Přednost první: nelze jim odepřít originalitu

První předností šperků značky Nialaya je jejich originalita. O té totiž nemůže být žádný pochyb. Proč? Protože se vyrábí ručně. Pokud je šperk vyráběný ručně, může se sice věrně podobat desítkám dalších, které se vyrobí po něm. Jenže i tak bude alespoň v nějaké maličkosti jiný, odlišný, výjimečný. Prostě originální. A přesně takové jsou tyhle šperky, které prochází ruční výrobou, k níž je přicházeno s pečlivostí, zkušenostmi, láskou i chutí vytvořit to nejlepší.

Přednost druhá: nosí se všude po světě

Asi byste měli vědět, že se šperky Nialaya vyrábí na jediném místě na světě. Domovinou se jim stalo krásné Los Angeles, konkrétně pak Melrose Avenue, kterému se přezdívá srdce Hollywoodu. I když se vyrábí pouze v této unikátní výrobně, nosí se po celém světě. Je to dáno i tím, že si je zamilovaly známé osobnosti a to jak v řadách cizích, tak i českých hvězd. Co třeba takový Lukáš Vácha, Tomáš Berdych, Jennifer Aniston, Justin Bieber nebo Madonna? Všechny tyhle osobnosti se s těmito šperky hrdě ukazují na veřejnosti.

Přednost třetí: mají skrytý význam

Šperky Nialaya nejsou jen ozdobou, se kterou byste dělali parádu. Své jméno získaly po tibetském šamanovi Nialaya a další zajímavostí je, že v sobě kombinují nejen drahé materiály a luxusní kovy, ale i moc vzácných talismanů a ochranných předmětů. Díky tomu v sobě mají skrytý význam, který je opět činí daleko zajímavějšími a výjimečnějšími.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top