Zdravi a sport

Dnes se měří EKG převážně moderními způsoby

EKG
pixabay.com

Vyšetření na elektrokardiogramu absolvoval někdy v životě jistě každý nebo alespoň jeho blízký. Není tak třeba popisovat, jak taková vyšetření probíhala, ještě než na trh vstoupily kvalitní Holtery EKG. Srdeční aktivita byla měřena starými přístroji a mnohdy nebylo dosahováno takového výsledku, jako nyní.

Vliv na to má právě zmiňovaný Holter EKG, který je na daleko vyšší úrovni, než tomu bylo dříve. Nejedná se o žádná velká zařízení, nýbrž o miniaturní několika kanálové záznamníky s vysokou vzorkovací frekvencí.

Co umožňuje novodobý Holter EKG?

Vydáte-li se na vyšetření, kde je využíván kvalitní Holter EKG, pak se setkáte s malým přístrojem vybaveným displejem. Nenápadný, avšak velice chytrý a důmyslný produkt napájený za pomoci jediné tužkové baterie. Dlouhá výdrž, hardwarová detekce a praktický přenos dat za pomoci USB čtečky CF karet.

To je jen malá ochutnávka toho, co moderní Holter EKG dokáže. Navíc tato zařízení jsou vybavena také propracovanými systémy, jež dokáží dosti efektivně nakládat se získanými hodnotami a vašemu ošetřujícímu lékařimnohé prozradí.

Nadčasové měření krevního tlaku

Ve výčtu unikátních lékařských zařízení lze určitě pokračovat. Vaši pozornost si vydobudei přístroj pro měření krevního tlaku ABPM. Ten se honosí vysokou přesností, přehlednou výslednou správou, snadnou obsluhou a opět velice miniaturními a praktickými rozměry.

Budete-li připojeni na ambulantní monitor krevního tlaku ABPM, pak vězte, že se octnete v trochu jiné dimenzi lékařského prostředí. Prvotřídní technika tohoto typu má dnes zkrátka nepopsatelné možnosti a dokáže skutečně nevídané věci, ať už je to precizní Holter EKG nebo měřič krevního tlaku ABPM ve svém minimalistickém provedení.

Lékaři naopak ocení vysokou spolehlivost těchto zařízení, jednoduchost a širokou komunikaci se zdravotními programy.

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top