Cestování

4 dobré důvody, proč navštívit Karlovy Vary!

Karlovy Vary
pixabay.com

Plánujete s partnerem nebo celou rodinou zajímavý prázdninový výlet nebo třeba menší dovolenou a stále ještě nemáte vybraný konkrétní cíl? V tom případě vám všemi deseti doporučujeme navštívit nádherné město, které je nejen nám Čechům dobře známé – Karlovy Vary! Sepsali jsme pro vás hned čtyři dobré důvody, pro které stojí za to tohle místo navštívit a pobyt zde si vychutnat plnými doušky!

Důvod číslo jedna: Vřídelní kolonáda

Karlovy Vary jsou známé pro svou kolonádu, měli byste však vědět, že přímo pod ní se ukrývá další k vidění hodný poklad. Na mysli máme Vřídelní kolonádu, která se nachází v podzemí a od roku 2008 je opět přístupná pro širokou veřejnost. Od května do října můžete tento zajímavý úkaz spatřit na vlastní oči, tak nad čím ještě váháte?

Důvod číslo dva: léčivé prameny

Jak už jsme zmínili o pár řádků výše, Karlovy Vary jsou proslulé svými kolonádami. Těch je zde opravdu hodně, namátkou zmíníme například Zámeckou kolonádu, Tržní kolonádu, Sadovou kolonádu nebo Mlýnskou kolonádu. Určitě doporučujeme vyzkoušet i místní léčivé prameny, za kterými se sjíždí lidé z celého světa.

Důvod číslo tři: sklárna Moser

Pokud se rádi dozvíte něco i historii nějakého řemesla, pak určitě navštivte i zdejší sklárnu Moser, která má za sebou více jak 155 letou historii. Podíváte se do kouzelného světa výroby luxusního křišťálového skla a zažijete nezapomenutelnou atmosféru, která se pro vás jistě stane vítaným zážitkem.

Důvod číslo čtyři: Karlovarské městské divadlo

Na závěr tu ještě máme tip pro milovníky divadelní scény. Pakliže mezi ně patříte i vy, neměli byste si nechat ujít návštěvu Karlovarského městského divadla, které nabízí pestrý program pro všechny věkové kategorie. Abyste to všechno stihli, zamluvte si před odjezdem hotel v Karlových Varech, jsme totiž přesvědčeni, že se tu budete chtít zdržet několik dní!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top