Domov

Dárek k Vánocům pro ty nejmenší? Pořiďte stylový dětský nočník s potiskem a jménem!

miminko
pixabay.com

Řešíte stejný problém jako většina maminek a to, co pořídit svým maličkým ratolestem k Vánocům? Tak proč neudělat radost i sobě a to roztomilým dětským nočníkem s potiskem.

Nočník je ideální pro holčičky i chlapečky. Je možno ho pořídit ve všech možných barvách jako je růžová, žlutá, zelená, modrá a další. Na nočníky je možno si vybrat potisk s motivy roztomilých miminek. Jméno Vašeho miminka si můžete nechat napsat černým, bílým, modrým, zeleným, červeným, žlutým, hnědým, oranžovým nebo šedým písmem a na výběr máte z patnácti druhů písem.

potisk na nočník

Nočníky s potisky jsou vyrobeny jako klasické nočníky z plastu a mají kulatě zaoblené hrany, takže zajišťují Vašem dětem příjemný posed. Díky tomu, že je nočník opravdu lehoučký, není problém s jeho snadným přesunem. 

Typ – jak děťátko naučit chodit na nočník

Pokud právě i Vy učíte své děťátko chodit na nočník, jistě tento stylový nočník oceníte, neboť nočník by se měl děťátku líbit a zprvu i působit spíše jako hračka. Ideální je zprvu umístění na nějaké viditelné a snadno přístupné místo. Nejlepší je nejdříve například pomocí panenky ukázat, jak vlastně nočník funguje. Vhodné je z chození vytvořit jakýsi rituál, kdy budete s Vaší ratolestí na nočník chodit vždy ve stejný čas. Pak děťátko naučte na nočníku sedět a to například tím, že mu do ručiček dáte nějakou knížečku s obrázky a tím upoutáte jeho pozornost. Nezapomeňte na pochvalu.

Snadno řečeno, v okamžik, kdy je Vaše děťátko připraveno, tak se snadno a opravdu rychle na nočník přeučí. Pokud ještě nebude v hodný čas, tak se můžete snažit sebe více a stejně se nezadaří. Není však důvod ke stresu, neboť tento přechod od plen na nočník je zcela přirozený proces a každé dítě se to dříve či později naučí.

 

 

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top