Krása

Farmářské boty se skrytým podpatkem Dopham’s

Farmářské boty. Pánské boty se skrytým podpatkem Dopham’s.

Chybí vám několik centimetrů do ideální výšky? Možná vás čeká školení v místnosti plné vzrostlých kolegů nebo jste pozval vaši vyvolenou ven a víte, že si vezme podpatky. Řešení je jednoduché. Pánské boty se skrytým podpatkem vám umožní vyrůst během chvilky. Zkusit můžete také oblíbené farmářské boty Dopham’s.

Pánské boty se skrytým podpatkem

Chybí vám několik centimetrů na vzrůstu? Ženy to mají jednoduché. Vezmou si podpatky a ty jim přidají na výšce centimetrů, kolik si jen přejí. Muži na to však museli jít důmyslněji. Řešením nejsou pánské boty na vysokém podpatku, ale pánské boty se skrytým podpatkem, které na český trh přinesla značka Dopham’s. Boty mají klasicky nízký podpatek, který dává dohromady s podrážkou a skrytým klínkem v patě až sedm centimetrů navíc. Nikdo nic nepozná a vy se budete v botech cítit jako v každých jiných.

Není to pouze o výšce, ale také o vlastním pocitu mezi kolegy a přáteli.

Zvolit si můžete nestárnoucí klasiku, kterou jsou společenské boty, moderní tenisky s podpatkem nebo tolik oblíbené farmářské boty. Odkud pochází jejich módní trend?

Kde se vzali tolik oblíbené farmářské boty?

Farmářské boty mají kořeny na venkově u farmářů, kteří potřebovali spolehlivou a odolnou obuv pro celodenní péči o dobytek a pole. Jejich vznik sahá až do 19. století, kdy se začaly masově vyrábět jako praktická obuv. Kožené nebo gumové farmářské boty se staly synonymem pro odolnost, pohodlí a dlouhou životnost.

Farmářské boty ve světě módy

V posledních letech se však farmářské boty staly módním hitem. Současný módní trend zahrnuje farmářské boty do světa streetwearu a venkovského stylu. Módní návrháři a celebrity je kombinují s dalšími prvky, což přináší do módy autentičnost a robustní estetiku, kterou farmářské boty zastupují.

Co vám nabídnou moderní farmářské boty?

  • Odolnost kůže – farmářské boty jsou známé svou odolností vůči nepříznivým podmínkám a přesně takové jsou i kvalitní farmářské boty Dopham’s.
  • Komfort a pohodlí – díky designu, který cílí na pohodlí a kvalitně zpracované hovězí kůži nabízí farmářské boty především pohodlí.
  • Stylová variabilita – dnešní farmářské boty nabízí řadu estetických variant. Dopham’s však cílí na jednoduchou eleganci, která nestárne.
  • Ekologická stránka – kožené boty mají dlouhou životnost, která se správnou péčí ještě prodlužuje. Proto je jejich volba ekologická.

Jak se starat o kožené boty?

Poradíme vám. Základem by měl být cedrový napínák do bot. Neopomenutelný pomocník, který byl pro gentlemany ze starších generací samozřejmostí, se opět vrací do módy. Boty vypne, vyhladí vrásky, provoní a navíc i vysuší. K tomu by vám neměly chybět kvalitní produkty na ošetření kůže. Více se dočtete v článku jak pečovat o kožené boty.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top