Cestování

Hotel v Karlových Varech je nejlepším místem relaxu a odpočinku

relax
pixabay.com

Jestliže chcete objevit krásy nových a neznámých měst, vydejte se za poznáním do Karlových Varů. Město obklopené nádhernou přírodou v sobě skrývá nesčetné množství léčivých pramenů, jež vyvěrají z hloubi země a také ukazuje nádherné stavby v okolí.

Jeden den nestačí

Na prozkoumání všech zajímavostí této krajiny nepostačí jeden den, a proto se hodí najít si hotel v Karlových Varech a mít vše po ruce. Varianta na okraji města spojí právě čistou přírodu s výhledem na historické město a vy si můžete užívat romantické večery s výhledem.

První zastávku můžete učinit již v hotelu, odložit si na dlouhý výlet a posilnit se v hotelové restauraci některým z místních vyhlášených pokrmů. Až se dostatečně posilníte, začněte na začátku karlovarské stezky, jež vás provede přes nejznámější prameny, ukáže místní historicky ceněnou architekturu a odkryje nádherné výlohy obchodů s broušeným sklem či pouliční stánky s nádobkami na ochutnávky pramenů. Mlsní jazýčci mohou ochutnat lázeňské oplatky a vydat se zpět na hotel.

Vybavení hotelu

Hotely v Karlových Varech se nacházejí na velmi vysoké úrovni, a proto můžete očekávat profesionální přístup již při počátku ubytování. Pokoje jsou moderně zařízené a vybavené sociálním zařízením, televizorem a často i Wifi připojením.

Wellness služby

Jelikož jde o lázeňské město, bylo by pošetilé domnívat se, že zde neexistují ozdravné pobyty, Právě naopak, rostou tady jako houby po dešti a vybírat můžete z opravdu široké nabídky. Pokud toužíte po doteku, který uvolní svaly a napětí ve vašem těle, vyzkoušejte léčivé zábaly, koupel v minerální vodě či masáž různých druhů.

Opomíjeny nejsou ani přímo zdravotní kúry. Pobyt v solné jeskyni vám například dokáže ulevit od potíží s dýchacími cestami.

Pro páry jsou zřízeny různé privátní wellness pobyty, které zaručí chvíli klidu a ticha v bublinkové koupeli s láhví sektu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top