Cestování

Hotel v Karlových Varech: Užijte si pobyt v lázeňském městě

Karlovy Vary
pixabay.com

Motýlí dům, podzemní prostory, léčivé prameny, kolonády, krásné sady, historické stavby, památníky a pomníky, sochy, rozhledny, galerie a muzea. To všechno na Vás čeká v jedinečném lázeňském městě Karlovy Vary. Nevíte, kam vyrazit na dovolenou nebo jen prodloužený víkend? Ubytujte se v hotelu v Karlových Varech a objevte veškeré krásy tohoto města na západu Čech.

Chtějte něco víc

Až se budete rozhodovat pro ubytování, ve kterém svůj pobyt v Karlových Varech strávíte, neubírejte na svých kritériích. Plánujete cestu do lázeňského města, tak byste si měli užít i pořádný wellness. Vyberte si takový hotel v Karlových Varech, který nabídne maximum možných služeb od wellness centra, až po vynikající restauraci, příjemný bar a mnoho dalšího. I Vaše ubytování ovlivní celkový dojem na pobyt v tomto městě.

Navštivte místní muzea a galerie

Karlovy Vary jsou typické tím, že zde najdete bohaté kulturní vyžití. Kromě mnoha pořádaných akcí můžete navštívit celou řadu muzeí a galerií. Nenechte si ujít prohlídku Muzea Jana Bechera, Motýlího domu Diana, Becherovy vily, Sklárny Moser, Galerie umění, městského muzea a mnoha dalších zajímavých míst.

Něco pro milovníky historie

Na své si zde přijdou i milovníci historie, protože budou moci navštívit historické budovy jako jsou Císařské lázně, Zámecká věž, Dům Petr, Dům U tří mouřenínů, Městskou spořitelnu a další. Zapomenout nesmíte ani sochy a sousoší a pomníky a památníky, kterých je zde skutečně požehnaně.

Nezapomeňte na lázeňské oplatky

Na závěr si dovolíme připomenout to, že je zde celá řada kolonád, kde naleznete prodejce s teplými lázeňskými oplatkami. Proto si své chvíle v tomto městě zpříjemněte i tím, že ochutnáte pravé a nefalšované lázeňské oplatky. Někteří přijdou na chuť i místním léčivým pramenům.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top