Domov

Jak ovlivnit kvalitu spánku? Začněte u postele!

www.pixabay.com

Spánek je pro tělo nepostradatelnou a velmi důležitou věcí. Celkový náš zdravotní stav a naše fungování během dne je ovlivněno kvalitou spánku. Pokud spíme špatně, pak celý náš den a nálada se od toho odvíjí. Máme mnohem více utlumené smysly, sníženou pozornost a jsme podráždění.

Nedostatečný a nekvalitní spánek může vyústit až v bolesti hlavy, deprese a úzkosti. Celkově může být zasažen náš imunitní systém i srdce.

Je mnoho příčin špatného, nekvalitního spánku jako je neustály stres, špatná teplota v místnosti, kde usínáme, zapnutá televize nebo jiný spotřebič, ale tím hlavním důvodem bývá nekvalitní postel s matrací a polštářem.

Jak však poznat kvalitní postel?55979a994b432

Mezi nejkvalitnější postele dnešní doby patří vysoká boxspring postel. Samozřejmě výhodou těchto postelí je velmi pohodlné vstávání, díky jejich výšce, ale hlavně celkový kvalitní odpočinek a samotný spánek. V těchto postelích nastane skvělá regenerace celého vašeho těla.

Tyto postele jsou vyráběny z kvalitních materiálů a nesetkáte se zde, s často velmi žádaným, úložným prostorem, neboť právě úložné prostory ubírají na pohodlí a vzduch, který se v něm nachází, není zrovna ideální pro opravdu komfortní spánek.

Jak poznat boxspring postel?

Nejen, že je podstatně vyšší než jiné klasické postele, má velmi pevnou základnu, jež je vyrobena z kvalitního, masivního, dřevěného rámu, a má mnohem vyšší životnost než klasické lamelové rošty. Rám má v sobě navíc pružiny, které korespondují s pružinami matrací. Proto jakýkoliv pohyb na posteli uděláte, absorbuje ho systém pružin a tlak se nebude vracet.

Boxspring postele existují polohovací nebo nepolohovací, záleží jen na vás, kterou si vyberete.

Pokud se i vy rozhodnete pro tento typ postele, nebudete litovat, protože váš spánek bude mít tu správnou kvalitu.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top