Zdravi a sport

Jak potlačit příznaky nachlazení

www.pixabay.com

Podzimní počasí je velmi zrádné. Zatímco jeden den krásně svítí sluníčko, druhý den teploty rapidně klesnou, obloha  se šedivě zatáhne a začne pršet. Není se proto čemu divit, že neustálé změny panujícího počasí a výkyvy teplot způsobí, že se mnozí z nás potýkají s rýmou, škrábáním v krku či kašlem.  Potlačte příznaky nachlazení na jeho samotném začátku. Jak? To vám prozradíme v následujících řádcích!

Dostatek odpočinku

Jakmile na sobě pocítíte i sebemenší příznaky nachlazení, rozhodně na nic nečekejte a vyrazte proti němu do boje. Doporučujeme dopřát si dostatek odpočinku a spánku, který je při zdravotních obtížích pro vaše tělo to nejlepší.

Teplé nápoje

Příznaky chřipky v podobě kašle, zvýšené teploty nebo rýmy vám může pomoci zahnat i pitný režim. Zapomeňte ale na chladné nápoje a místo toho si naordinujte několik šálku horkého čaje klidně i několikrát denně. Do čaje si můžete přidat i plátky nakrájeného citronu.

Spousta ovoce

Výborným pomocníkem proti bacilům poletujícím všude kolem nás, je ovoce a především citrusy. Svou horkou kartu proto vsaďte na pomeranče, mandarinky, grapefruity, limetky nebo výše zmíněné citrony.

Pomoc z lékárny

Jakmile selže přírodní léčba a chřipka bude dále sužovat váš život, pak se spolehněte na pomoc léků. Nemusíte hned utíkat k doktorovi. Svou pozornost směřujte na volně prodejné léky, které seženete i bez předpisu a koupit je můžete dokonce i v online lékárně. Mezi volně prodejné léky se řadí nejen důležité vitamíny, ale i prostředky proti bolesti hlavy, teplotě, bolesti svalů a kloubů, rýmě nebo škrábání v krku.

32x32x100

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top