Domov

Jaké investiční nemovitosti se na realitním trhu těší největší pozornosti?

Realitní trh je místem, které je pro ohromné množství investorů doslova jako dělané. Svoji sílu navíc dokázal i v nedávné krizi kolem koronaviru, kdy sice padala stabilita měn, akcií a komodit, ale realitní trh zůstával stále silný.

Zkrátka ať už bude ve světě situace jakákoliv, tak lidé potřebují bydlení a nebojí se o něj dobře zaplatit. Pro investory tak je realitní trh dobrým směrem už jenom proto, že šance na návratnost investice je zde opravdu vysoká. My se dnes přitom podíváme na oblasti, do kterých se vyplatí investovat nejvíce.

Činžovní domy ve velkých městech

Ve velkých městech, a extrémně pak přímo v Praze, se můžeme potýkat s jedním fenoménem. Tím je problém s dostupností bytových jednotek, které finančně spadají do zajímavé oblasti pro mladé a nově příchozí. Tento problém je přitom na stole už dlouho, a jeho řešení nepřichází.

Jenže investice do činžovního domu vám dává celou řadu bytových jednotek k dispozici, se kterými můžete s tímto problémem rozhodně zamávat. Mimo toho se můžete spolehnout na to, že realitní kanceláře nabízí nejen nákupy a prodeje, ale zajímavá je také správa nemovitostí, která vám pomůže s tím, abyste dokázali jednoduše provozovat nemovitost bez rizik.

Investice do pozemků na správném místě

Pomalu už i k nám se dostává zámořský trend bydlení v domácnostech, namísto bytových domů, paneláků a podobně. To s sebou ale nese jeden negativní efekt, kterým je potřeba dostatečného množství prostoru. V mnohých oblastech se tak cena metru čtverečního parcely navýšila i několikanásobně.

Kdokoliv tak má dobrý tip, do jaké oblasti investovat a učiní to včas, tak má v rukou půdu, která se může vrátit v několikanásobné ceně. Dnes už totiž cena pozemku často vyrovná, nebo dokonce předčí, cenu samotné stavby.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top