Práce a vzdělání

Kde hledat práci?

www.pixabay.com

Stala se vám také ta nemilá situace, kdy musíte opustit svou dosavadní pracovní pozici nebo vás vaše práce nenaplňuje? Nezoufejte! V následujícím článku vám poradíme, kde najít atraktivní pracovní nabídka snadno a rychle.

Webové servery

Nejznámější a nerozšířenější cestou, jak sehnat práci, jsou inzerce na internetu. Existuje velké množství webovek, kde inzeráty naleznete. Některé weby existují pouze k hledání nabídek, ale například na www.jobs.cz je možno vytvořit si svůj vlastní profil, vložit si tam fotografii, vyplnit své kontaktní údaje, vzdělání, pracovní zkušenosti a nastavit filtr, o které nabídky máte zájem a pravidelně vám na e-mail budou zasílány nabídky, které odpovídají vašim požadavkům. Případně si váš profil mohou najít potencionální zaměstnavatelé a přímo vás kontaktovat.

Mimo tohoto serveru preferujeme při hledání www.prace.cz, www.profesia.cz, www.volnamista.cz, ale samozřejmě existují i další kvalitní servery v této oblasti.

Místní inzerce v novinách

Nezapomeňte si kupovat místní tisk, kde zaměstnavatelé také velmi často inzerují své volné pracovní pozice.

Sledování webových stránek velkých firem

Většina větších firem má přímo na svých webových stránkách kategorii Kariéra, kde neustále aktualizují a přidávají volné pozice přímo ve firmě. Nebo případně neváhejte kontaktovat přímo HR oddělení, je možné, že zrovna někoho budou hledat, jen zatím pozici nezveřejnili nebo si váš životopis uloží do databáze a v případě vzniku nového pracovního místa, vás kontaktují.

Inzerce Ministerstva práce a sociálních věcí

Ministerstvo práce a sociálních věcí zaštituje místní úřady práce, kde jsou každý den aktualizované nabídky volných pozic. Proto se jděte podívat na vývěsku na vám nejbližším úřadu práce. Budete mile překvapeni, jak velkou nabídku volných pozic tam najdete. Nebo případně přímo na webových stránkách MPSV najdete nabídku volných míst.

Možností, kde najít práci, je mnoho. Proto neváhejte a pusťte se do toho!

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top