Domov

Kombi WC: Designová a zároveň praktická toaleta i u Vás doma

koupelna
pixabay.com

Často kladenou otázku při zařizování koupelny a toalety je, zda mít vše společně v jedné místnosti nebo zvlášť. Podle různých průzkumů mnoho lidí upřednostňuje, když je toaleta oddělená od koupelny. Co ale říkají interiéroví designéři?

Design a perfektní hygiena v jednom

Kombi WC patří k velmi žádaným a oblíbeným typům toalet neboť propojuje vše žádoucí do jednoho. A s čím se můžeme v této oblasti setkat? Náš trh nabízí moderní toalety, které jsou vyrobené z kvalitních materiálu a kromě toho, že jsou designové, jsou i funkční. V současnosti je i velmi běžná speciální antibakteriální úprava.

Připravte se na příchod elegance

Budete možná překvapeni, jak atraktivní záležitostí se staly nabídky toalet a bidetů. V dnešní době dokáže WC mnohem víc, než jen základní funkci. A jaký je cíl prodejců a výrobců? Maximální komfort na prvním místě. Zároveň však přidali ruku k dílu designéři, kteří se postarají o elegantní vzhled. A kteří výrobci patří k oblíbeným. Jejich hned několik. Mezi nejžádanější patří Duravit, Villeroy & Boch, Sapho, Kerasan, ale i další.

Zvažujte každý detail

Pokud řešíte rekonstrukci Vaší toalety, myslete na každičký detail. Co se týče WC a koupelny je kladen maximální důraz na čistotu a maximální bezproblémovost při každodenním využívání.

WC a koupelna společně nebo odděleně?

Je třeba si uvědomit, že každá varianta má své výhody a každý upřednostňuje něco jiného. Jedním z faktorů, který toto rozhodování ovlivňuje, jsou prostorové dispozice. Velkou výhodou propojení toalety s koupelnou je získání většího prostoru a tak i efektivnějšího využití. Naopak však bojovníci za oddělení argumentují tím, že jeden prostor zvyšuje časové vytížení. Komplikace mohou být způsobeny hlavně ráno a večer při pravidelných rituálech a s tím spojená ztráta vlastního soukromí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top