Domov

Koupelny v duchu neutrálních barev

moderní koupelny
vse-do-koupelny.cz

Doby, kdy šlo v koupelnách hlavně o praktičnost, jsou již dávno pryč. V současné době se od koupelen očekává trochu více. Na praktičnost daného prostoru se rozhodně nezapomnělo, ale velmi důležité je i hledisko estetické. Jedná se o plnohodnotný prostor, který musí být nejen funkční, ale také na první pohled atraktivní.

Neutrální barvy vládnou

Na první pohled je jasné, že se i koupelny nechávají inspirovat přírodou a neutrálními barvami. V moderních koupelnách zcela běžně narazíte na kombinace bílé, černé, béžové, hnědé a šedé barvy. Těmito barvami to však rozhodně nekončí. Inspirace v přírodě čerpají i obklady, které jsou napodobeninami kamene, dřeva, ale někdy i betonu. Typické pro letošní rok 2017 jsou velké rozměry obkladů, díky čemuž se opticky zvětšuje prostor. Což uvítají hlavně majitelé malých koupelen.  Zároveň do pozadí ustupuje vysoký lesk a naopak do popředí vchází mat. Setkat se můžeme i s maxi matem, který se používá v nábytkových sestavách v kombinaci s leskem.

Světlo a prostor

Pro moderní koupelny je typický vzdušný prostor a světlo. To velmi ovlivňuje i samotný výběr jednotlivého koupelnového vybavení. Ať už se jedná o vany, sprchové kouty, umyvadla nebo toalety. V moderních koupelnách patří k velmi oblíbeným závěsné WC, které nejen že designově dobře vypadá, ale zároveň je velmi praktické při vytíraní, kdy si podlahu snadno vytřete pod toaletou. Mnoho majitelů si pochvaluje i možnost nastavitelnosti výšky.

Hygiena na prvním místě

Ty doby, kdy byly bidety něčím zcela ojedinělým, jsou dávno pryč. V dnešních koupelnách a toaletách se zcela běžně setkáte jak s klasickými bidety, tak i bidetovými sedátky, která jsou praktickým řešením v malém prostoru. Zajistí Vám tak maximální intimní hygienu díky bidetové spršce. Koupelny současnosti splňují i nejnáročnější nároky.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top