Domov

Krmivo pro psy podle věku hraje významnou roli

krmivo pro psy
pixabay.com

Psi jsou nedílnou součástí většiny domácností. Pravděpodobně nejvyhledávanější domácí mazlíček, který se obvykle ihned po příchodu stává důležitým členem rodiny. A je tomu opravdu tak. Možná i proto byste měli dbát na kvalitní krmivo pro psy Praha stejně, jako dbáte na výběr jídla pro své partnery a děti.

Vždyť přáním každého majitele psa je jeho štěstí. To jistě zajistíte tím, že mu budete denně obětovat několik dlouhých hodin svého volného času, budete si s ním aktivně hrát nebo dokonce sportovat. K naprosté dokonalosti však bude chybět jediné, a to vhodné krmivo pro psy podle věku.

Věk rozhoduje o složení psí stravy

Pakliže v této oblasti trochu tápete, vše se vám pokusíme uvést na správnou míru. Pes se během svého života neustále vyvíjí a v každé takové fázi potřebuje trochu odlišný přísun nejrůznějších živin, minerálů a ostatních látek.

A právě z tohoto důvodu máte možnost narazit na praktické dělení, jehož výsledkem je krmivo pro psy podle věku.

  • Štěňata – Puppy
  • Junioři – Junior
  • Dospělí psi – Adult
  • Senioři – Senior

Výjimkou není ani univerzální strava, respektive celoživotní potrava s označením AllLifeStages. Budete-li se řídit tímto členěním, máte alespoň malou jistotu, že svému mazlíčkovi dopřáváte v tomto směru to nejlepší.

Krmivo pro psy Praha je pak třeba následně volit i v závislosti na tom, od jakého výrobce pochází.

Krmivo pro aktivní psy

Ano, krmivo pro psy podle věku je určitě odrazovým můstkem. Zapomínat byste však neměli ani na to, že stravu je třeba nadále uzpůsobovat i podle plemene nebo aktivity psa. Jestliže máte doma pohybově zatíženého jedince, dopřejte mu ještě vyšší potravní nadstandard, než typickému gaučovému mazlíčkovi.

Uvědomte si, že správně zvolená strava se úměrně promítne do vitality, vzhledu a vůbec celkového štěstí psa.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top