Volný čas

Moderní nádrže na dešťovou vodu vám nabídnou větší efektivitu a výhody, než kdykoliv předtím

Potřebujete na svém pozemku nebo zahradě dostatek užitkové vody? Máte přitom problém s jejím nedostatkem v těch nejteplejších letních měsících? Pak rozhodně nejste výjimkou, ale jste jedním z mnoha lidí, kteří tuto nepříjemnou komplikaci musí každoročně řešit.

Zajímavým a rozhodně trvalým řešením je pro takovou situaci aplikování nádrží na dešťovou vodu. Možná vás totiž překvapí, co všechno umí a jakou výdrž mohou mít!

Opravdu odolná technologie

Odolnost nádrží na dešťovou vodu je bezesporu jednou z největších výhod, které by nás mohly napadnout. Základem úspěchu je použitý materiál, kterým je polyethylen. Ten sám o sobě má životnost sto let, než se začne v půdě rozkládat. Má tak výjimečnou chemickou i fyzickou odolnost.

Malým bonusem je navíc fakt, že se tvoří nejen nádrže, ale i všechny komponenty takzvaným kroužením. Toto kroužení znamená, že je ve formě vytvarovaný výrobek z jednoho kusu materiálu. Bez svárů tak nenajdete slabá místa.

Přizpůsobení ve všech ohledech

Tvary, ve kterých můžeme běžně nakoupit nádrže na dešťovou vodu, nám umožňují uložit je jak do malé hloubky, tak případně naopak vyhloubit větší otvor o menší ploše. Proto tak mohou být aplikovány na naprostou většinu pozemků. Mimo toho je důležité říct, že je lze doplnit různými komponenty a tím zvýšit efektivitu a využití nádrží.

Možnost zisku nádrží s výraznou slevou

Poslední důležitou informací je možnost využít dotace na pořízení nádrží. Samotné nádrže totiž rozhodně nejsou levnou technologií. Tento problém ale může vyřešit dotace Dešťovka, která je poskytovaná ministerstvem pro místní rozvoj. Využít ji přitom mohou jak firmy, tak i fyzické a soukromé osoby. Proto by tak byla škoda nevyužít této opravdu výrazné podpory.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top