Domov

Není samolepka jako samolepka. Ty na zeď vás navíc dokážou příjemně překvapit

pixabay.com

Samolepky na zeď jsou opravdu oblíbeným doplňkem domácnosti. Není se čemu divit, protože dokáží v jedné osobě spojit opravdu jednoduchou instalaci, skvělé grafické Ztvárnění, a navíc i cenu, za kterou byste jinak podobné doplňky domácnosti hledali opravdu velice obtížně. Zkrátka samolepky na zeď umí opravdové divy.

Zábavné samolepky na zeď, které jen tak neomrzí

Těmi nejobyčejnějšími, které naprosto všichni známe, jsou samolepky na zeď pro pobavení, které obsahují různé zajímavé vzory a vtipné nápisy. Zajímavostí je, že právě tento typ samolepek dokonce otevřené stojí za jejich vzestupem a také dneska, v moment velké popularity, jsou stále velkou částí prodeje takových samolepek. Oblíbené jsou především do různých společenských místností, kdy zdobí vtipným a výstižným nápisem dveře toalet a koupelen, nebo je lidé rádi věnují jako zábavný předmět.

Sady samolepek s nádhernými vzory

Každý si určitě pamatuje na dobu, kdy byly velice populární sady obrazů s různými přírodními a zvířecími motivy. Tyto obrazy už dlouho nejsou v kurzu a většinou je objevíte na vietnamských tržnicích, ale v oblasti samolepek je tento trend živý a mnohem efektivnější, než tomu bývalo v případě obrazů. Samolepky na zeď tvořící celé sady se drží hodně podobného formátu a najdete je proto s různými zvířecími motivy, a především zajímavými přírodními zátišími.

Oproti původním obrazům, u nichž byla postavena bariéra na základě výrobní technologie disponují samolepky i speciálními efekty. Jedním z nich jsou například zajímavé povrchové úpravy, kdy jsou detaily profilovány. Trojrozměrné provedení je také poměrně běžné a u různých nočních motivů se pak můžeme setkat i s oblíbenými a efektivními fluorescenčními efekty. Ze širokého výběru samolepek na zeď, si určitě každý vybere co si přeje.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top