Krása

Originální šperky, které jsou v letošní sezoně velice oblíbené

pixabay.com

Každá nová sezóna a nový rok s sebou přináší i novou vlnu módních trendů a oblíbených změn pro nadcházející období. Není se tak čemu divit, že se také každým rokem povolují uzdy fantazie a nové trendy jsou stále originálnější. Jaké originální trendy se letos pohybují mezi šperky?

Dámské šperky sázejí na větší rozměry a třpyt

Je to zajímavé, ale zatím co se v posledních letech trend vybraných dámských šperků odvíjel směrem k minimalizaci, tak letos se tento trend otočil v opak. Je to přirozené nejen ve špercích, ale i různých jiných oblastech módy a života. Například chytré telefony jsou typickým příklad neustále se zmenšující technologie, která se ale v posledním roce naopak začala zvětšovat. Vše ale má svoje jasné důvody a výhody.

Dámské šperky se aktuálně zvětšují i díky možnostem výroby syntetických kamenů a drahokamů. Celkově totiž bylo víceméně nerealizovatelné, jakkoliv vyrábět brusy do šperků větších velikostí. Cena by byla doslova astronomická a málokterý drahokam splňuje požadavky na broušení ve větších rozměrech, než jsou tradiční malé fazety. Syntetické drahokamy jsou tak nejen, že levnější, ale především nabízejí i minimálně stejné optické vlastnosti, jako jejich přírodní vzory.

Pánské náramky na ruku pak bodují mezi muži

Mezi muži se pak vracejí zpátky do oblíbených trendů pánské náramky na ruku, které se na krátkou dobu ukryly v pozadí módních trendů.  V minulosti se jednalo o nejspíše nejoblíbenější módní doplňky pro muže a až v posledních letech se tento oblíbený trend vrací zpátky.

Pánské náramky přitom nejsou jen obyčejnými doplňky z drahých kovů, jak by se mohlo některým zdát, ale jsou opravdu originálními kousky u jejichž výroby se používá velké množství rozdílných surovin a úprav. Od kovových masivních náramků se tak můžeme dostat až k jemně tvarovaným a jednoduchým koženým elegantním doplňkům.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top