Zdravi a sport

Připravte se na podzimní neduhy a buďte o krok napřed před nachlazením!

www.pixabay.com

Podzim je tady a s ním nejen vesele barevné listí na stromech, ale i stále častější ranní mrazíky, teploty klesající k nízkým hodnotám a samozřejmě i bacily a viry poletující všude kolem nás. Právě podzimní čas je typický pro virózy, nachlazení a jiné zdravotní neduhy způsobené častou měnou teplot, na které si naše tělo jen velmi pomalu zvyká. Chcete letos předejít zdravotním neduhům a být tak napřed před chřipkou, rýmou nebo kašlem? Pak si přečtěte náš dnešní článek, ve kterém vám poradíme, jak na to!

Jak předejít nachlazení?

Pohráváte si s otázkou, zda se dá předejít nachlazení? Určitě! Stačí jen posílit vaší obranyschopnost a podpořit imunitu. To lze hned několika způsoby, tak se na ně pojďme společně podívat!

  1. Sportem ku zdraví!

Skvělým pomocníkem je pravidelný pohyb, který by neměl chybět v životě nikoho z nás. Jestliže nepatříte mezi nadšené sportovce, nikdo vás nebude nutit běhat kilometry a jezdit míle na kole. Bohatě postačí, pokud se projdete, zajdete si zaplavat nebo s někým z přátel strávíte hodinku hraním squashe. Každý pohyb se počítá!

  1. Dostatek ovoce a zeleniny!

Ovoce a zelenina patří do jídelníčku každého z nás a my bychom se v tomto ohledu rozhodně neměli šidit. Naordinujte si proto kousek ovoce nebo zeleniny několikrát denně a podpořte tak svou imunitu tím, že jí dodáte dostatek vitamínů potřebných k tomu, aby se hravě vypořádala s útokem virů a bacilů.

  1. Prevence je základ!

Jednou z možností, jak nastartovat obranyschopnost a být tak na nepřízeň podzimního počasí dokonale připraven, jsou volně prodejné léky, mezi něž patří různorodé vitamíny a doplňky stravy. Ty fungují jako skvělá prevence, na kterou se můžete spolehnout kdykoli po celý rok, nikoli jen na podzim.

 

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top