Domov

Pronájem bytu přes realitku – jak to probíhá?

zdroj: pixabay.com

Pronajmout byt přes realitní kancelář bylo ještě před několika lety takové malé tabu. Lidé dříve dávali přednost tomu, že si všechno řešili tzv. na vlastní pěst, protože chtěli ušetřit – a chtěli ušetřit peníze jak sobě, tak i druhé straně. V dnešní době podvědomí o možné spolupráci s realitní kanceláří roste a stále více lidí přichází na to, že s sebou spolupráce s realitkou přináší několik výhod. Jak vlastně probíhá pronájem bytu přes realitku?

Proč se vyplatí pronajmout nemovitost s realitní kanceláří?

Pokud máte nemovitost, kterou byste rádi nabídli k pronájmu a váháte, jestli se vyplatí obrátit se s žádostí o pomoc na realitní kancelář, máme pro vás několik důvodů, pro které se to určitě vyplatí:

  • získáte podporu po celou dobu pronájmu
  • získáte možnost dobře nastavit tržní cenu
  • budete mít jistotu, že je vaše nájemní smlouva v pořádku
  • získáte pomoc při možných problémech vzniklých v době pronájmu
  • získáte jistotu, že realitní kancelář pro pronájem vybere někoho spolehlivého

Vaše požadavky budou vyslyšeny

Mnoho lidí se obává, že pokud kývnou na spolupráci s realitní kanceláří, budou muset slevit ze svých nároků a přizpůsobit se podmínkám realitní kanceláře. To však v žádném případě není pravda, protože cílem realitní kanceláře je vyjít maximálně vstříc vašim požadavkům. Ať už máte jakékoli požadavky, co se týče nájemců, doby pronájmu nebo čehokoli jiného, vždy budete vyslyšeni. Nemusíte se proto bát, že by realitní kancelář upřednostnila své zájmy před těmi vašimi, tak to opravdu nefunguje.

Jak to funguje v praxi?

Vyhledáte si realitní kancelář, začnete spolupracovat s realitním makléřem. Tomu vyjevíte všechna svá přání a požadavky, předložíte potřebné dokumenty a necháte ho pracovat. Realitní makléř vás o celém průběhu pečlivě informuje a nic nedělá bez vašeho vědomí. V podstatě se o nic nemusíte starat, protože realitní makléř vše obstará za vás.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top