Domov

Slyšeli jste o správě nemovitostí? Jaké jsou druhy a co vám mohou nabídnout především?

pixabay.com

Správa nemovitostí je balíčkem služeb, které poskytují realitní kanceláře se zaměřením na tuto konkrétní tématiku. Pro menší kanceláře je zprostředkování těchto služeb téměř nemožné, a proto se většinou setkáte přímo s realitními kancelářemi, které na trhu figurují řadu let a mají celou škálu zaměstnanců a kontaktů v různých sférách podnikání. Jak dokáže správa nemovitostí pomoci vám?

Správa činžovních domů jako ohromná jistota pro podnikatele

Pokud vlastníte celý činžovní dům, tak je v drtivé většině případů jasné, že jste podnikateli a vlastníte jej především za účelem výdělku. A právě tato aktivita s sebou nese i spoustu nepříjemností a rizik, kterým je lepší se vyhnout, jakkoliv je to vůbec možné. Správa činžovních domů přitom hraje v tomto ohledu zásadní roli, protože si ohromnou spoustu finančních a právních záležitostí a povinností bere na svůj vrub. Díky tomu máte jistotu toho, že i v nejhorším nejste na řešení situace sami a finančně i funkčně se vám nepříznivý vývoj téměř ani nedotkne. Ušetříte navíc ohromnou spoustu času, co byste jinak museli komunikovat se svými klienty.

Správa domů a bytů vhodná pro podnikatele i vlastníky

Správa domů je služba v mnohem menším rozsahu a je vhodná jak pro podnikatele, tak i pro majitele nemovitostí, kteří potřebují pomoci s podobnými službami jako je například její úklid, technická údržba či při dlouhých pracovních cestách ostraha a pravidelná kontrola. Správa domů je rozsahem a tím pádem i finančně na mnohem menší hranici, než správa činžovních domů a předpokládá, že se jedná spíše o jednotnou nemovitost, která není po vzoru činžovních domů rozdělená do jednotek až desítek ubytovacích kapacit. V případě správy bytů se pak počítá vyloženě se správou jediné bytové jednotky, kde jsou potřebné úkony mnohem menší než v předchozích případech.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top