Móda a trendy

Šperky umí rozzářit každý outfit. Jak se o ně správně starat?

zdroj: pixabay.com


Šperky tu byly, jsou a budou. Pro mnoho žen představují nejrůznější doplňky a ozdoby dokonce nepostradatelnou součástí jejich outfitu. A tak je to v pořádku, protože vhodně zvolené šperky dokážou rozzářit každý vámi zvolený outfit, dodají m šmrnc a podtrhnou váš look. Šperky sice umí ozdobit, ale jen za předpokladu, že jsou krásné a čisté. Zanešené doplňky, které už mají viditelně to nejlepší za sebou? To opravdu nikoho nezaujme!

Umíte se starat o šperky?

Určitě i vy máte nějaké šperky doma, ať už se jedná o náhrdelníky, prsteny, náušnice, brože nebo třeba náramky na ruku. Ať už doma máte cokoli a zdobíte se čímkoli, měli byste vědět, jak se o své doplňky správně starat, aby byly pořád tak krásné a mohly vás reprezentovat.

Jak šperky skladovat?

V každém případě byste měli zapomenout na to, že šperky jak tak pohodíte do šuplíku a necháte je zde povalovat doslova ladem skladem. Ideálním řešením jsou šperkovnice, kterých je nespočet druhů a typů, takže určitě je z čeho vybírat. Některé ženy dávají přednost stojanům, jež rovněž mohou mít líbivý design a mohou se stát ozdobou vašeho toaletního stolku.

Jak je čistit?

Drhnutí šperků za pomoci jaru a houbičky na nádobí? Tak to asi ne. I v tomto případě se můžete spolehnout na celou řadu postupů a způsobů, se kterými se dají šperky vyčistit. Nejideálnější volbou jsou ultrazvukové čističky, které čistí velmi šetrně a jemně. S nimi se vaše šperky budou mít jako v bavlnce, uvidíte.

Jak je nosit?

Teď vám nechceme radit v tom, jak máte k sobě jednotlivé doplňky vhodně ladit. Jde nám spíše o to, abyste si uvědomili, že pokud třeba máte na krku řetízek či náhrdelník, měli byste se vyvarovat tomu, abyste na něho třeba nastříkali parfém, protože látky v něm obsažené nemusí být pro materiál, ze kterého jsou šperky vyrobené, kdovíjak prospěšný. Ba spíše naopak.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top