Móda a trendy

Víme, jak se zbavit podráždění pokožky v zimě! Pořiďte si funkční dámské termoprádlo!

www.pixabay.com

Ráda sportujete a často Vás v zimě trápí nevzhledné malé zarudlé pupínky, podrážděná pokožka, či kuřecí kůže? Nevíte, jak se těchto nepříjemných a svědivých kožních projevů zbavit? Upravit stravu mnohdy nestačí! Při sportu se pokožka mnohdy zapotí a při oblékání nevhodných a nekvalitních materiálů nemůže dýchat. Agresivní pot poté způsobuje malé drobné projevy, které jsme již popsali výše. V zimním období je vhodné zvolit dámské temoprádlo.

Dámské termoprádlo za nízké ceny

Proč zvolit právě termoprádlo? Tento funkční oděv, jak se mu také často přezdívá, dokáže udržet pokožku krásně suimg2765_1__cf07b7521a54aade8b483d7a585be83fc953d869chou, odvádí pot od těla a udržuje komfortní tělesnou teplotu. Právě to jsou všechno předpoklady, jak mít i po sportu krásně hladkou pokožku. A to skutečně všude. Stačí zvolit dámské temoprádlo ověřených značek, jako jsou například NordBlanc, Loap nebo Alpine Pro. Nemusíte pořizovat vždy to nejdražší, abyste dosáhly kvality. Na internetových obchodech je možné zakoupit i levnější kousky za příjemné ceny! Výhodně se dají pořídit i takzvané termokomplety – tedy dámská termotrika a termokalhoty v jednom designu.

Dlouhý, či krátký rukáv?

Dámské temoprádlo lze pořídit s dlouhým i krátkým rukávem. Každá žena má svá citlivá místa jinde, proto je třeba zvážit, pro jaké aktivity budete termoprádlo nejčastěji využívat a jaká délka rukávu bude vhodná právě pro Vás. Termoprádlo se využívá způsobem, který se nazývá takzvaně druhá kůže, nebo také první vrstva. Jde tedy o to, že se obléká přímo na holou pokožku a až na něj se vrství dál – triko, mikina, bunda, popřípadě kalhoty. Vhodné je pro dlouhé procházky v chladném až mrazivém zimním období, ale stejně i pro sportovní aktivity. Chrání citlivou dámskou pokožku šetrným způsobem a zabraňuje podráždění pokožky agresivním potem. Je to tedy investice k nezaplacení!

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top