Móda a trendy

Víte kdy nosit jaký šperk

pixabay.com

Nošení šperků se stejně jako klasické módní trendy v oblečení a obuvi řídí podle několika klasických pravidel. Většinou se jedná o to, jaké je roční období s čímž přichází i rozdíl v opálenosti pokožky a vhodných příležitostech na nošení něčeho menšího a decentního, nebo naopak mnohem většího a výraznějšího šperku. Jak to mají dámy a pánové podle ročního období?

Pánské náramky na ruku hlavně v létě

Pánové minimálně poslední měsíce a roky mají velkou oblibu v tomto druhu šperku a přesně proto mu také věnujeme speciální odstavec. Pánské náramky na ruku jsou totiž univerzálním šperkem, který si dokáže vybrat téměř každý chlapec, muž i pán podle svých preferencí. Vyrábějí se z ohromného sortimentu materiálů od základních kovů, přes drahokamy, dřevo, perleť kůži a mnohé další. S tím se pochopitelně pojí i velikost, protože především dřevěné komponenty bývají výrazně větší. V létě je pro pány správnou volbou tyto větší komponenty příliš nenosit. Mimo nepříjemného pocení a svrbění kůže se můžete setkat i s vtipnými kroužky neopálené kůže na rukou.

Dámy v létě decentně a v zimě do plné parády

V létě je pro dámy mnohem lepší nosit menší šperky, které jsou titěrné a méně obtížné. Mimo toho, že pak nemají šanci pálit na kůži se vyhnete například i neopáleným místům na krku a podobných místech, kde běžně například řetízky z drahých kovů nosíte. Přívěsky mohou v tomto období také být lehce na obtíž, a tak se spousta žen raději odhodlá k nošení volného řetízku bez jakýchkoliv dalších doplňků.

Naopak v zimním období je čas plně rozbalit krásu šperků a pokochat se třpytivými a složitějšími šperky především na večerním a umělém osvětlení, kde právě blyštivé komponenty vyniknou mnohem víc a v zimě si takového světla užijeme opravdu hodně. Navíc je v našich končinách zima typickým obdobím plesů a v něm se chce každá dáma, dívka i žena cítit sebevědomě s tím nejlepším šperkem přímo na hrudi.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top