Domov

Vybavte svůj byt levně a originálně

pixabay.com

Vybavení domů a jeho oživení novými ozdobami, barvami a doplňky může být mnohdy dlouhou a zdrcující prací. A to jak fyzicky, tak i finančně. Jenže existuje velká spousta doplňků a vylepšení pro domov, které nepotřebují ani řemeslné úsilí a už vůbec ne velké investice. Víte, jaké by to mohly například být?

Velice oblíbené samolepky na zeď

Hned první zmínkou nad levným a velice populárním sortimentem se musíme zastavit nad samotnými samolepkami na zeď. Ty mají většinou samolepící vrstvu na zadní straně a vám tak naprosto dokonale stačí jen strhnout ochrannou folii a opatrně nanést nálepku přímo na zeď. Není potřeba ani žádné velké šikovnosti a už vůbec ne nějakého lepidla, hřebíků či dalšího pojiva.

Samolepky na zeď navíc mají naprosto parádní výhodu v tom, že se vyrábějí v nekonečném množství motivů, vzorů, velikostí, a dokonce i technologií zpracování. Lze je sehnat jak v podobě běžných textových a značkových výstrah pro zábavu, tak i v mnohem propracovanějších variantách. Velice oblíbené jsou například 3D obrazce, které se mění při pohledu z jiného úhlu či dokonce speciální technologie jako jsou profilované samolepky či samolepky s luminiscenčními a fluorescenčními efekty.

Oblíbené tácky a jídelní doplňky

Mnohé možná překvapí fakt, že jednou z možností, jak opravdu úspěšně probudit domácnost může být také zlepšení prostírání. Krásné bílé talíře nic nenahradí, ale používání tácků například při grilování či servírování vedlejších chodů působí příjemně a odpočinkově. Stejně tak papírová prostírání mohou ukázat velkou spoustu výhod mezi které patří nejen krásné motivy, ale také jednoduchá výměna. Stojí pár korun a prodávají se ve větších sadách, takže při poskvrnění namísto umývání stačí zmuchlat a vyhodit. Jednoduché, rychlé, a přesto efektivní a oblíbené.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top