Domov

Vydělávejte na svých nemovitostech v klidu a bezpečí!

zdroj: pixabay.com

To je asi sen každého majitele nemovitostí. Představte si, že jste majitel domu či bytu, do kterého jste investovali s vidinou dlouhodobého výdělku na pronájmu. Jenže problémy se množí, komunikace je složitá a člověk zjišťuje, že tento na první pohled velice jednoduchý a obyčejný byznys není taková legrace, jako by laik zprvu řekl. Při zvyšujícím se počtu potíží se začínáte zamýšlet, jestli se Vám to za ty náklady a nervy vlastně vyplatí. Pokud přesně tyhle pocity znáte, tak je na čase svěřit své nemovitosti do správy.

Co to je správa nemovitostí?

Společnosti, které se zabývají správou nemovitostí, mají na českém trhu již velice silné zastoupení. Princip fungování společnosti je jednoduchý. Při kontaktu se společností a podpisu smlouvy získává zastupující společnost plnou moc ke správě vašeho majetku včetně všech povinností, které z toho vychází. Většina firem Vám vedle údržby a správy prostor nabízí i garanci zabydlení a tím pádem stálého výdělku na Vaší nemovitosti.

Jaké jsou ceny, mohu na tom vydělat?

Ceny jsou pochopitelně individuální věc každé společnosti, ale ve většině případů je tato služba poskytována za striktní cenu na základě výše nájemného, která se nemění o žádná procenta ani žádné další ukryté poplatky. Ceny jsou tak určeny, aby vydělaly ke spokojenosti všechny strany.

Kdy se služba správa nemovitosti může hodit?

Správa nemovitostí se jednou může hodit každému. Určitě ji využije kdokoliv, kdo má vybudované portfolio nabízených nemovitostí a nezvládá se o jejich stav a údržbu starat dostatečně. Velice často klienti využívají službu i v případě, že vlastní nemovitosti v jiné lokalitě, než sami bydlí a údržba na dálku je zbytečně obtížná.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top