Domov

Zanedbávání technologického stavu nemovitosti se může stát noční můrou

pixabay.com

Technologický stav nemovitosti je do značné míry velice často poměrně opomíjenou záležitostí. A to především z toho důvodu, že jakmile dojdou problémy do svého pomyslného vrcholu, tak se dostanete do spirály opravdu nepříjemných komplikací.

Proto bychom nikdy neměli zapomínat minimálně na základní úkony, které nás mohou ochránit. Dnes se podíváme na pár takových, bez kterých bychom neměli vůbec nemovitost provozovat.

Pravidelné kontroly a revize

Ze zákona jsou v mnoha ohledech právě kontroly a revize extrémně důležité a hlavně povinné. Příkladem mohou být kontroly komínů v případě topení na pevná paliva, mimo toho ale také kontroly protipožární ochrany a mnohé další.

Většinou se jedná o kontroly, které je potřeba specificky podle druhu vybavení nebo energie vykonat jednou za rok. Pro vás to tak znamená drobnou investici většinou čítající stovky korun a hlavně jistotu, že nemovitost by měla být v bezpečí.

Realitní kanceláře mohou překvapivě pomoci

Slyšeli jste někdy o službě správa domů a bytů? Jedná se o druh služby, kdy nemovitost dáváte realitní kanceláři kompletně do správy. Přitom si ale můžete vybrat jaké ohledy správy budou povinností kanceláře a světe div se, technologický dohled je součástí. Pokud tak nemáte zkušenosti či možnosti řešit vše sami, tak toto je naprosto ideální volbou. A to včetně toho, že kanceláře mají i prostředky na rychlé řešení náhlých nehod.

Vždy mějte po kapse kontakty

A právě náhlé nehody bývají tím nejhorším, co se může stát. proto byste měli myslet na to, abyste měli po ruce kontakty, které vám zaručí ochranu před nejhorším. Příkladem tak mohou být hlavně topenáři, elektrikáři, instalatéři a mnozí další. Spousta firem hlavně poskytuje příjemnou službu v podobě 24/7 servisu, který v případě havárie zajisté oceníte.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top