Nezařazené

Znáte ty největší výhody současných nádrží na paliva pro společnosti?

eurotankdiesel.cz

Nádrže na paliva jsou pro společnosti velice důležitou součástí firemní infrastruktury. V mnoha ohledech umožňují vylepšit výkon firmy nebo dokonce aktivně přecházet mnohým rizikům vycházejícím z daného podnikání.

Přitom ale dokáží nádrže na naftu přinést i poměrně dost zajímavé výhody, které byste nemuseli na první pohled čekat. A ty největší výhody si představíme právě na následujících řádcích.

Jednoznačná identifikace tankujícího

Většina nádrží umožňuje firmám používat k tankování identifikace přes magnetickou klíčenku. Tato identifikace funguje tak, že se nejdříve musí uživatel identifikovat konkrétním čipem a až v ten moment se spustí tankovací systém. V rámci administrace pak mohou sledovat zodpovědné osoby to, kdo kolik tankoval. To je výborné, pokud se snažíme optimalizovat výdaje vozu, či hlídat řidiče.

Možnost prodeje z nádrže na naftu

Nádrže na naftu na firmách nemusí ani zdaleka fungovat jenom pro soukromé účely, ale mohou být dobré také jako prodejní sortiment. V rámci prodeje jsou nádrže na naftu ale specifické v tom, že musí splňovat přísnější normy. Pravidelně musí být kontrolován celý početní mechanismus a také musí splňovat již zmíněnou řadu norem.

Nejen nafta, ale také AdBlue

Ohromnou výhodou je také to, že firmy nemusí nutně mít uloženou jenom naftu jako takovou. Stejně tak důležitou součástí pro dieselové motory je v rámci dopravy také AdBlue. Přitom jeho uchovávání je mírně specifické.

Je totiž mnohem citlivější na celou řadu vlivů, než je tomu u samotné nafty. Z toho důvodu jsou tak levnější možnosti uložení poměrně dost nevhodné pro jeho čistotu a kvalitu. Oproti tomu nádrže na AdBlue disponují celou řadou mechanismů, které právě tyto problémy eliminují. Uchovávat tak mohou AdBlue i po delší dobu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top