Domov

Adaptéry k autorádiu: Dárek, který potěší každého muže

vánoční dárek
pixabay.com

Ho, ho, ho! Vánoce jsou za chvíli tady a to znamená mimo jiné i nekonečné vymýšlení dárků pro své drahé polovičky. Tak jako každý rok si lámeme hlavu nad tím, co pořídit za dárek svému partnerovi, manželovi, příteli. Hlavně aby to udělalo radost. Možná máme i zrovna pro vás zajímavý typ na dárek pod stromeček i pro vašeho muže. Patří i váš muž k milovníkům aut, jízdy v autě a potrpí si, aby byl jeho čtyřkolý miláček řádně vymazlený? Pak rozhodně čtěte dál, protože tento dárek ho zaručeně potěší.

Muži a jejich slabosti

Tak jako my, tak i muži mají své slabosti. Každý muž je jiný a vidí zalíbení v něčem jiném. Některý je vášnivý sportovec, jiný si libuje v adrenalinových aktivitách. Většina mužů, chlapců a pánů rádi věnují svůj volný čas péči o své auto. Ať už si ho blýská, aby bylo to nejkrásnější a nejčistší nebo se rád hrabe v motoru a opravuje si ho, auto má rád a na to bychom měly myslet, když mu vymýšlíme nějaké zajímavé překvapení pod stromeček.

Darujte mu doplněk do auta

Možná si teď říkáte, že jste mu vlastně i chtěla pořídit něco do auta, ale že vlastně nevíte co, protože tomu prostě nerozumíte. Nemusíte zoufat. Co takhle vybrat z nabídky adaptérů k autorádiu? K čemu je takový adaptér dobrý? No zaprvé si bude moct váš muž pouštět v autě jakékoliv písničky, co bude chtít a nebude limitovaný tím, co zrovna hrají v rádiu. Jednoduše si nahraje písničky na flashku, SD kartu nebo i jen do telefonu. Bude si moct totiž propojit s adaptérem i svůj telefon. Z čehož vyplývá i další výhoda v podobě funkce handsfree. Už mu nebudete muset nadávat za to, že má v ruce telefon, když řídí a vyřizuje si hovory, teď bude moct volat, aniž by při tom riskoval pokutu nebo snad i nehodu. Vhodný typ vyberete jednoduše podle značky autorádia. Proto se nemusíte bát, že sáhnete po špatném.

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top