Domov

Moderní koupelna se stane vaším malým rájem na zemi

Koupelnové vybavení
pixabay.com

Také se přikláníte k názoru, že je koupelna jednou z nejdůležitějších místností v domácnosti? Hned po kuchyni ji totiž využíváme nejčastěji a klademe na ni poměrně vysoké nároky. Nezáleží na tom, jestli je vaše koupelna malá nebo velká – s každým prostorem se dá šikovně kouzlit. Musíte jen vědět, jak správně na to. Chcete poradit, jak zařídit moderní koupelnu, která se stane vaším malým rájem na zemi? V tom případě čtěte dál!

Vana nabízí pohodlí, sprchový kout zase praktičnost

Když zařizujeme koupelnu, první dilema, které budeme řešit, bude volba sprchového koutu nebo vany. Jestliže máte opravdu prostornou koupelnu a víte, že se nechcete ochudit ani o jednu variantu, můžete si dopřát takový luxus v podobě obou řešení. Většina lidí ale bude muset volit mezi vanou, která nabízí pohodlí a sprchovým koutem, který je naopak praktický a nezabírá tolik místa. V e-shopu vse-do-koupelny.cz můžete najít i kompromis v podobě sprchového koutu s vysokou vaničkou, která nahradí vanu.

Koupelnový nábytek pěkně vypadá a dobře slouží

Jestliže si chcete zařídit moderní a na pohled přitažlivou koupelnu, musíte dostatek pozornosti věnovat nábytku. Dovolíme si upozornit, že nábytek do koupelny musí splňovat hned několik kritérií – nejdůležitější je, aby dokázal odolat vlhkému prostředí. Nábytek do koupelny je nejen otázkou designu, ale i praktičnosti. Měli byste najít takový nábytek, který se vám bude líbit nejen po estetické stránce, ale který vám nabídne dostatek úložného prostoru pro uložení všeho, co chcete mít po ruce.

I doplňky dotvoří příjemný interiér

Koupelna je místem, kde si užíváme relaxu, kde mnozí z nás odpočívají nebo si dopřávají dlouhou koupel. Z toho plyne, že koupelna pro každého z nás představuje něco jiného. Proto byste si svou koupelnu měli zařídit tak, aby vám vyhovovala doslova od A po Z. Nezapomeňte ani na doplňky, které dotvoří interiér a dodají mu onu poslední třešničku na dortu. Například takové zrcadlo dokáže s prostorem hotové divy.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top