Domov

Arden Grange a Marp představují psí značku kvality

pixabay.com

Pes je největším přítelem člověkem a to doslova. Toto zvíře si dokáže ke svému pánu vytvořit velice blízký a věrný vztah, což potěší jistě kohokoliv. Pakliže máte v životě někoho milovaného, snažíte se mu dopřát jen to nejlepší. A to platí nejenom u lidí, ale také u psů.

Narážíme na krmivo pro psy Praha, respektive na kvalitní a zdravou stravu, jež má pozitivní vliv na vývoj čtyřnohého miláčka již od útlého věku. Jsou to hlavně granule nejrůznějšího druhu. Jak ale vybrat ty správné a podle jakých kritérií postupovat?

Arden Grange – volba vhodného krmiva pro psy

Hodně důležitou roli hraje bezpochyby věk psa. Zcela jiné krmivo pro psy Praha vyžadují štěňata, kdy je kladen značný důraz na správný vývoj, a odlišné dospělí psi či senioři. Kapitolou samou o sobě jsou juniorské produkty nebo ty celoživotní.

Například výrobce Arden Grange dělí svůj sortiment podle velikosti plemene. Jsou to psi malí do 10 Kg, střední do 30 Kg a velcí, nad 30 Kg. Vliv na správnou volbu má i aktivita vašeho domácího mazlíčka a to, jak se s ním proháníte po loukách či cvičištích.

V neposlední řadě byste měli přihlížet také ke specifickým potřebám. U Arden Grange je to například krmivo pro citlivé psy, březí a kojící feny, alergiky, psi s nadváhou nebo s výrazným nechutenstvím.

Složení krmiva Marp

Ať už se zaměřujete na jakékoliv krmivo pro psy Praha, vždy se snažte vybírat specifické receptury bez obilnin. Jedno-proteinovou stravu obsahující spoustu zinku, biotinu a Omega 3 mastných kyselin. To všechno přináší například značka Marp, jež cílí na přírodní a holistická krmiva.

Ať už se vaší volbou stane Arden Grange, Marp či jiný výrobce, snažte se, aby do svých krmiv přidával hodně bylinek a přírodních receptur bez chemických konzervantů. To všechno se totiž promítne do povahy, chování, stavby a srsti vašeho psa.

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top