Domov

Kávová barva – bude in i v moderních kuchyních?

Kávová barva
pixabay.com

V kuchyních, ale i koupelnách jsou stále více moderní přírodní odstíny barev, které jsou nakombinovány s trendy, moderních designem.

Velmi žádané jsou v současnosti odstíny barev kombinované do kávového stylu. Výběr je bohatý. Líbí se Vám barevné provedení Corto, Frappe, Mocca nebo dáváte raději přednost Latte? V těchto přírodních, ale velmi moderních barvách můžeme nalézt obložení moderní kuchyně nebo případně koupelny, ale i samotný nábytek. Fantasii se meze nekladou.

Proč právě káva?

moderní kuchyně

Možná si říkáte, proč módní designéři volili jako trendy barvu právě tu kávovou. Je to z důvodu, že káva symbolizuje uvolnění, pohodu a relaxaci. Proto je tento odstín barvy stále více žádaný a využívaný v interiérech. Navíc spojení kávových odstínů a atraktivního materiálu rovná se ideální kombinace do jakékoliv domácnosti.

Výhodou dnešní doby je, že v podstatě cokoliv je možné! Proto ať je Vaše přání jakékoliv, je možné ho zrealizovat. Smíchání mléčné čokolády se silnou kávou – vznikne zajímavá barevná kombinace. Tmavě hnědé odstíny se navíc perfektně kombinují se světlou, béžovou nebo bílou barvou.

Na co se ještě můžete těšit ve světě kuchyní?

Moderní kuchyni je možno udělat v jakémkoliv provedení, nicméně jsou zde stále ty trendy odstíny šedé! Šedá barva má hned několik výhod. Je decentní, velmi dobře se hodí v podstatě ke každé barevné kombinace, je téměř bezúdržbová. Navíc je interiérovými architekty považována za jeden z prvků, který tvoří interiér moderním.

Nebojte se dát průchod svým emocím

Měli jste vždycky v hlavně svou vysněnou kuchyni? Zamilovali jste se právě do odstínů šedé nebo kávy? V dnešní době můžete využít možnost moderní kuchyně na míru a nechat svůj sen proměnit v realitu. Vyhovuje Vám lamino? Folie? Nebo dáváte přednost již výše zmíněným přírodním materiálům a vsadíte na masiv?

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top