Domov

Barevné rychlovarné konvice jsou praktické a moderní zároveň!

www.pixabay.com

img4vb1evvj_1Kuchyně je místem, kde trávíme spoustu času. Ráno zde pijeme silnou kávu pro probuzení, přes den tu společně s rodinou hodujeme u jednoho stolu a mimo to si najdeme čas i na to, abychom si jen tak v klidu sedli a vypili si šálek teplého čaje nebo si v zimě uděláme svařák. Vzhledem k tomu, kolik času v této místnosti strávíme, bychom si měli dát záležet nejen s jejím vkusným zařízením, ale i s výběrem spotřebičů. V poslední době jsou stále žádanější rychlovarné konvice sytých odstínů, které se stanou perlou vaší kuchyně.

Moderní konvice s praktickými funkcemi

Současné rychlovarné konvice vás překvapí nejen svým vzhledem, ale i funkcemi. Díky více než pestré paletě výrobků si na své přijde úplně každý – a to i ten nejnáročnější z vás. Velice oblíbené jsou konvice moderních tvarů nebo modely, u kterých můžete sledovat, jak se vaří voda. Pozadu nezůstávají ani rychlovarné konvice disponující podsvícením, do kterých se zamilujete doslova na první pohled.

Retro konvice i dnes?

Určitě si i vy vybavíte konvice z dob našich babiček nebo vašeho dětství. Typické oblé tvary nebo držátko na horní straně konvice si všichni moc dobře pamatujeme. Opomenout nesmíme ani pískavý zvuk, který signalizoval, že voda dosáhla požadovaného bodu varu. Velice příjemným překvapením je, že právě tyto retro konvice jdou do módy i dnes – v době, která je moderní a která si potrpí na nejrůznějších technologických vymoženostech.

Vyberte si model, který bude vaší kuchyni slušetscreenhunter-100

Ať už je vaše kuchyně zařízená v moderním duchu, kopíruje provensálský styl nebo je znázorněním rustikálních prvků, ani vám by neměla chybět kvalitní rychlovarná konvice. Tu pravou si můžete vybrat v eshopu elektro-star.cz, kde je pro vás připravena více než zajímavá nabídka modelů všech barev, tvarů i funkcí, mezi nimiž si jistě dokážete vybrat i vy.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top