Domov

3 rady pro výběr tlakového hrnce

www.pixabay.com

p4411463_p4410763_clipso_precision_high_1Zatímco někdo tlakové hrnce odsuzuje a do své kuchyně by si je v žádném případě nepustil, jiný se pro vaření v nich doslova nadchnul. Možná i vy patříte k lidem, kteří mají z tlakových hrnců určitý respekt, ale na druhou stranu víte, jak skvěle se v nich vaří a že příprava pokrmů je díky nim daleko rychlejší. Věděli jste, že díky kvalitnímu tlakovému hrnci můžete dobu vaření zkrátit až o polovinu? O další důvod navíc, proč překonat strach, hodit za hlavu všechny povídačky a porozhlédnout se po jednom z modelů, které jsou na trhu!

Jaký materiál?

Tlakové hrnce jsou v drtivé většině případů vyrobeny z nerezové oceli, což je materiál vyznačující se dokonalou vodivostí a schopností udržet teplo po velmi dlouhou dobu. Díky této skutečnosti tlakové hrnce nejen urychlují vaření, ale zároveň šikovně spoří energii. Dalším pozitivem je sendvičové dno, díky kterému je možné používat je pro jakýkoli druh ohřevu.

Jakou velikost?

Pokud se rozhodnete pro koupi tlakového hrnce, pak vám doporučujeme předem si uvědomit, jak velký model vlastně potřebujete. V případě, že vám bude stačit menší hrnec, získáte objem mezi 4 a 6 litry. Nutno ale podotknout, že jej lze zaplnit pouze do dvou třetin a na to je třeba myslet. Nejoblíbenější variantou jsou hrnce o objemu 6 až 8 litrů, které jsou vhodné pro čtyřčlennou rodinu.

Kolik investovat?tlakovy-hrnec

Tlakové hrnce je možné vybírat i podle ceny, neboť právě finance hrají pro většinu lidí podstatnou roli. V eshopu elektro-star.cz narazíte jak na levnější modely, tak i na dražší kousky. Cena se odvíjí nejen od velikosti hrnce, ale i od jeho značky. Plánujete-li tlakový hrnec využívat často, pak vám doporučujeme nehledět jen na cenu, ale řídit se při výběru jinými kritérii. Ne vždy je tou nejlepší cestou ta nejlevnější – v případě, kdy bude hrnec nekvalitní a brzy se vám rozbije, budete nuceni koupit nový a ušetříte tak mnohonásobně více.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top