Domov

Blíží se jarní sezóna, připravte své nemovitosti na prodej

zdroj: pixabay.com

Jarní sezóna se pravidelně nese na vlně znovu se oživujícího realitního trhu. Zimní období totiž není příliš hostinné jak pro řemeslné práce, tak také pro samotné stěhování a lidé tak pochopitelně ani nehledají příležitosti k jejich realizování.  S jarní sezonou tak přichází jednoznačná šance prodat svoji nemovitost hned z počátku roku. Konkurence je ale vysoká a my vám proto přinášíme několik rad, jak nemovitost k prodeji nejlépe připravit.

Využijte jarního počasí a světla

Jedna z mála věcí, která dokáže ráz celého prostoru změnit je kvalitní světlo. Žádné umělé nasvícení se přitom ani zdaleka nemůže vyrovnat zcela běžnému dennímu světlu. V případě jarních podmínek je to celé ještě navíc umocněné typicky příjemným jarním sluncem. Rozhodně tak před přípravou na focení zkuste své prostory prosvítit přirozeným denním sluncem.

Nepodceňujte přitom ani sílu takzvaného homestagingu, což je umění nazdobit prostory tak aby vypadaly co nejlákavěji a pochopitelně tak získali větší šanci na úspěšný prodej. V tomto ohledu by vám mohli pomoci i realitní kanceláře, které se specializují na široké spektrum služeb jako je například i správa nemovitostí, správa činžovních domů, prodej a koupě nemovitostí a s tím právě i spojené veškeré úkony jako homestaging.

Využijte rad expertů a profesionálních služeb

V případě prodeje se vyplácí nemeškat a pokusit se kontaktovat opravdové profesionály. Je pochopitelné, že to bude stát určitou provizi, protože je jejich práce, nikoliv jen pouhá záliba. Výsledky efekt za to ale může stát. Zkušený obchodník vám totiž dokáže na prodejní ceně nemovitosti vygenerovat minimálně stejně velký zisk jako zaplatíte právě za jeho přítomnost. V konečném důsledku tak můžete na prodeji skončit s náklady takzvaně nula od nuly, ale s tou jistotou, že máte poblíž sebe profesionála, jenž vás nenechá udělat chybu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top