Domov

Jak získat a využít harmonickou domácnost

zdroj: pixabay.com

Správná údržba rozložení domácnosti vám může pomoci nejen k lepšímu životu, ale také k výhodnějšímu prodeji nemovitosti v případě, že ji hodláte zpeněžit. Budoucí kupující či nájemce vždy dávají velice výrazně na první pohled, a právě proto může být zcela zásadní, jak bude vypadat první pohled právě na vaši nemovitost.

Správa nemovitostí a homestaging

Pokud nemáte čas na adekvátní údržbu a přípravu bytu či domu, tak neváhejte v rámci malé investice využít služeb specializovaných realitních kanceláří. Správa nemovitostí je služba, která vám pomůže nejen v průběhu pronájmu či prodeje nemovitosti, ale rovněž vám může ušetřit spoustu času přímo při přípravě na prodej anebo běžné údržbě vaší nemovitosti.

Homestaging je přitom další možnost, jak mohou realitní kanceláře pomoci svým klientům. Zkráceně se jedná o umění profesionála naaranžovat a nafotit vaši nemovitost tak, aby na fotkách byla co nejútulnější a nejlákavější. Pomůže vám tak dovést případné zájemce fyzicky k nemovitosti, kde říci „ne“ bývá vždy složitější.

Oddělujte pracovní a volnočasové prostory

Jedno ze zásadních pravidel. Kde se pracuje, tak není prostor na odpočinek a klid. Je to zcela zásadní pro většinu podnikatelů a lidí, kteří pracují z domova. Pokud chcete spát v prostředí kde běžně pracujete, tak věřte že potkáte spoustu problémů. Nebudete zkrátka schopni naprostého uvolnění a částečně se budete cítit neustále v práci. Spánek tak nemusí být zdaleka tak dlouhý, jak je třeba a už vůbec ne tak kvalitní.

Zcela stejné pravidlo platí v opačném gardu pro práci. Pokud si sednete k pracovnímu stolu a jste zvyklí ve stejné pozici a na stejném místě například sledovat filmy, chatovat anebo hrát hry, tak si buďte zcela jistí že nedosáhnete koncentrace a následně ani efektivity, které byste mohli ve správném prostředí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top