Volný čas

Chcete originální dárek pro dívku či ženu? I šperky vám nabídnou kupu možností!

Unsplash.com

Najít opravdu originální dárky se může občas zdát mnohem složitější, než byste mohli čekat. Dvojnásob to platí v případě, kdy vybíráte dárek pro dívku či ženu, protože je mnohdy velice těžké vybrat správnou věc, a přitom se vzdálit od toho, co už dávno mají ve svém šatníku nebo šperkovnici.

Dnes se budeme věnovat přímo šperkům, protože mohou být právě šperky až neobyčejně krásnými dárky, co dokáží adekvátně vyjádřit všechny vaše emoce. A navíc i zde můžete být velice originální.

Dámské náramky na ruku

Jednou z věcí, které originalitou opravdu velice oplývají, jsou dámské náramky na ruku. Zcela upřímně se můžeme potkávat i s velkou spoustou pánských verzí, které by se líbili i dámám. Rozhodně ale doporučujeme zůstat přímo u dámských kousků, protože jen tak si můžete opravdu užít správnou volbu pro dámské proporce zápěstí i těla.

V tomto ohledu jsou navíc náramky takové dámské šperky, které dokáží nabídnout vysokou variabilitu zpracování a použitých materiálů. Není žádnou vzácností, že se potkáme i s velice neobyčejnými kombinacemi drahokamů a rustikálních materiálů s jinak tradičními drahými kovy. Díky tomu tak dokážete zajisté najít takový šperk, který bude vyhovovat přesně oné dívce či ženě.

I obyčejné přívěsky můžou být originální

Přívěsek jako takový sice není nijak extrémně originální, ale rozhodně máte celou řadu možností, jak byste mohli tento dárek učinit zajímavějším. U přívěsků většinou řešíme hlavně dvě proporce. Tou jednou jsou použité materiály, které mohou být víceméně i tou nejdůležitější záležitostí, protože celá řada žen preferuje nebo naopak nesnáší konkrétní barvy a vzácné kovy. Druhou je potom velikost, která by se měla vždy odvíjet především od postavy, kterou žena má v popředí se šířkou krku.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top