Domov

Co čekat od investic do nemovitostí v našem hlavním městě?

Když máte štěstí a dostane se vám do rukou takový obnos peněz, který vám umožňuje smysluplné investice, tak se vám otevírá brána do úplně jiného, pro většinu lidí neznámého, ekonomického světa. Moderní investiční trh nabízí stovky možností.

Můžete investovat do akcií, komodit, kryptoměn nebo také do realit. Oproti ostatním kategoriím jsou ale reality extrémně stabilní, a navíc dlouhodobě jenom ziskové. A o našem hlavním městě do platí dvojnásob.

Jaké jsou vyhlídky na budoucí ceny?

Již dlouhodobě se řeší to, že nemovitosti se svými cenami strmě stoupají. Meziroční zvýšení cen se kolikrát pohybuje v číslech, jako jsou desetiny procent, nebo dokonce i celá procenta. Někdo by řekl, že moc to není. Ale pokud si sebereme jedno procento z pěti milionové nemovitosti, tak se najednou bavíme o desítkách tisíc korun. A to opravdu za nic, jen za to, že nemovitost stojí.

Budoucnost se vždy odhaduje poměrně těžko. V oblasti realit ale můžeme říct, že i nadále bude cena nemovitostí stoupat. Důvodem je, že je stále vysoká inflace. Ta navyšuje ceny všech produktů i služeb, ale nemovitosti mají jednu zásadní výhodu. Lidé vždy budou potřebovat obytné a užitkové prostory, od nich se odklonit nemohou.

Jaké možnosti jsou nejlepší?

Ačkoliv vám realitní kancelář Praha dokáže poskytnout po desítkách pro každou část Prahy, tak jenom málo společností se dokáže zaměřit na prodej nemovitostí v plném rozsahu natolik, aby dokázala nabídnout i investiční nemovitosti.

Díky svému potenciálu jsou extrémně zajímavé činžovní domy, protože pronájem velkého množství dostupných bytových jednotek je dlouhodobě nedostatečnou záležitostí. Lidé vám tak budou doslova trhat byty pod rukama. Další výhodou přitom je, že nemovitost na sebe při plném obsazení vydělá, zatím co nadále poroste její hodnota.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top