Domov

Co hraje roli při výběru nemovitosti? Velikost, lokalita i cena!

Zdroj: pixabay.com

Uvažujete o koupi nemovitosti, ale cítíte se v tomto ohledu trochu nesví? Není se čemu divit! Koupě nemovitosti je velká věc a zároveň i obrovská finanční investice, kdy nezáleží na tom, jestli ji financujete ze své kapsy, nebo jestli si pro tento účel sjednáte úvěr nebo hypotéku. Je tedy vcelku logické, že pociťujete nervozitu a nechcete nic pokazit. Pokud se ptáte, co všechno hraje roli při výběru nemovitosti, pak jste tady správně!

Jak velkou nemovitost hledáte?

Na samotném začátku je určitě potřeba si ujasnit, jak velkou nemovitost vlastně hledáte. Rozmyslete se, jestli chcete dům nebo byt. Pokud se rozhodnete pro byt, měli byste vědět, jestli vám bude stačit byt 1+1, 2+1 nebo jestli potřebujete mnohem více prostoru. Jakmile budete mít v tomto ohledu jasno, můžete se posunout k dalšímu kroku a tím je výběr lokality.

Lokalita hraje důležitou roli

Při výběru nemovitosti hraje jednu z důležitých rolí i lokalita, ve které se daná nemovitost nachází. Určitě doporučujeme oblast nepodceňovat a dobře si ji prověřit, mohlo by se totiž zdát, že se necháte tzv. opít rohlíkem a následně zjistíte, že v okolí bydliště nemáte školku nebo školu pro vaše děti, že to máte přes půl města do obchodu a lékaře také nemáte zrovna za rohem.

Jak se to má s cenou?

Jedním z kritérií je určitě i cena. Zde hraje roli jak velikost a typ nemovitosti, tak i její lokalita. Je logické, že čím větší byt nebo dům si koupíte, tím vyšší bude jeho cena. S tímto úkolem vám může pomoci zkušená realitní kancelář, která v těchto vodách umí chodit a dokáže pro vás najít ideální řešení, jež splní vaše představy o perfektním bydlení a zároveň vás nezruinuje po finanční stránce.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top