Domov

Zaujal vás trend propojené kuchyně? Jděte na to správně!

zdroj: pixabay.com

Kuchyně propojená s obývacím pokojem již není žádnou novinkou, tento trend spatřil světlo světa již před několika lety. I přesto se i v současné době najdou lidé, kteří mu podléhají a chtějí si jej vytvořit i u sebe doma. Možná i vás láká vidina spojeného prostoru, který by působil vzdušněji a celkově větší, zároveň by vám umožnil trávit čas s rodinou nebo hosty i ve chvíli, kdy jim zrovna připravujete něco dobrého na zub. Jestliže si chcete doma obývací pokoj propojit s kuchyní, měli byste vědět, jak správně na to!

Nejdřív měřte, až pak řežte

Ne nadarmo se říká „dvakrát měř, jednou řež“ a v tomto případě si na tohle známé rčení dovolíme apelovat dvojnásob. Pakliže se chcete pustit do tak razantního kroku, kterým propojení kuchyně s obývacím pokojem bezesporu je, musíte mít nejdříve všechno dobře promyšleno a naplánováno, než se pustíte do samotného bourání a předělávání. Proto věnujte dostatek času přípravám a teprve až ve chvíli, kdy si budete jistí svou připraveností, přistupte k dalšímu kroku.

Bude potřeba bourat?

Propojení kuchyně s obývacím pokoje si v drtivé většině případů vyžaduje bourání, takže i ve vašem případě možná bude nutné vzít do ruky správné náčiní a zbavit se překážející zdi, která odděluje tyto dva pokoje. Jestliže skutečně dojde na bourání, nejenže byste se měli vybavit vhodným nářadím, ale zároveň byste měli myslet na své zdraví – samozřejmostí jsou respirátory nebo ochranné roušky, díky kterým se vám prach a drobné částice, které se budou volbě pohybovat ve vzduchu, nedostanou do plic.

I na detailech záleží

Jakmile budete mít za sebou veškeré technické práce a propojení kuchyně s obývákem tak bude kompletní, začněte myslet na detaily. Je totiž potřeba oba pokoje sladit, co se týče jejich designu i zařízení. Vyberte vhodnou výmalbu, která sice nemusí být v obou pokojích stejná, ale měla by být alespoň podobná, nebo by se mělo jednat o barvy, které spolu ladí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top