Domov

Co lze očekávat od luxusní koupelny? A co od ní očekáváte vy?

luxusní koupelna
pixabay.com

Stále více lidí považuje koupelnu za plnohodnotnou součást domácnosti, nikoli jak tomu bývalo ještě před pár lety, že se na koupelnu hledělo jako na čistě praktický, nicméně jinak nezajímavý prostor. Určitě je dobře, že se zájem o pečlivé zařízení koupelny stále více myslí, protože to zvyšuje kvalitu bydlení a zároveň i celkový požitek z jejího užívání. Hitem současné doby jsou luxusní koupelny, pod kterými si každý může představit něco odlišného. Nabízí se proto otázka: co pod pojmem luxusní koupelny představíte vy?

Každý podle svého gusta

Opět se vrátíme k tomu, že každý z nás od koupelny očekává něco jiného, má odlišnou představu. Když se řekne koupelna, co si představíte? Možná vám jako první vyběhne myšlenka moderního vybavení, které se honosí nejen prvotřídními materiály, ale které se především liší svým designem. Moderní vybavení může být podobě volně stojícího sprchového koutu, který se nemusí tisknout ke stěně, jako tomu bývalo zvykem, ale který může stát kdekoli v místnosti.

Třeba jako na obrázku

Možná jste v nějakém časopise nebo třeba na internetu viděli obrázek koupelny, která vás donutila oněměle žasnout. Možná taková koupelna měla kamenné umyvadlo, pyšnila se kulatou vanou nebo jí zdobila černá toaleta. Tohle všechno ve vás vyvolalo pocit výjimečnosti, originality a zároveň touhy mít něco podobného. Nebo klidně úplně stejného. A víte co? Všechno je možné! Můžete si nechat vytvořit koupelnu na míru, klidně podle obrázku.

Moderní materiály a čistý design

V moderní, nebo ještě lépe luxusní koupelně, se nemusíte spoléhat pouze na obyčejnou sanitární keramiku. Dnes je totiž hitem sázet i na modernější materiály, jako třeba námi zmíněné kamenné umyvadlo. Schválně se zamyslete, jestli někdo z vašich blízkých má v koupelně umyvadlo z kamene. Nemá? Tak vidíte, zaručeně sklidíte úspěch!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top