Domov

Co nesmí chybět v dokonalé koupelně?

koupelna
pixabay.com

Pod pojmem dokonalá koupelna si každý z nás představí něco jiného. Pro někoho to bude prostorná vana, která mu nabídne zasloužený luxus v podobě lenošení v horké vodě s pěnou. Pro druhého to naopak bude dostatek úložného prostoru, díky kterému se mu do místnosti vejde vše, co bude chtít mít po ruce – ručníky, pyžama, kosmetika, župany. Pro dalšího to zase bude kombinace obojího, tedy nejen luxus v podobě horké vany, ale i dostatečné množství úložného prostoru a to vše podtržené příjemným vzhledem. Určitě i vy máte svou představu o koupelně, která by se stala vaším rájem na zemi. Pojďme si tedy říci, co v takové koupelně určitě nesmí chybět.

Umyvadlo není jen praktický prvek

Už dávno neplatí, že by umyvadlo v koupelně zastávalo pouze roli praktického prvku. Ba naopak! Současná umyvadla se mohou hrdě chopit role estetického doplňku, stačí si jen vybrat ve více než pestré nabídce. Zatímco někomu postačí klasická umyvadla, jak je všichni známe, někdo si bude chtít dopřát luxus v podobě umyvadla na desku, které působí elegantním dojmem. Do prostornějších koupelen se hodí volně stojící umyvadla, a pokud chcete opravdový luxus, jsou dvojumyvadla stvořená právě pro vás!

Vana nebo sprchový kout?

Nejčastější dilema, které při zařizování koupelny řešíme, je vana nebo sprchový kout? Jaká možnost je lepší, pohodlnější a úspornější s ohledem na finance? V tomto případě záleží na vašem vkusu a také na tom, co vám vaše koupelna dovolí. Máte-li dostatek prostoru, se kterým si můžete libovolně vyhrát, nebojte se vany atypického rozměru. Volně stojící vany působí luxusně a stanou se perlou místnosti. Naopak do menších koupelen, kde jste nuceni počítat každý centimetr, je daleko lepším řešením sprchový kout. I ten může mít mnoho podob, od klasického čtvercového, až po půlkruh nebo velice moderní řešení v podobě volně stojícího skla bez vaničky.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top