Domov

Klidný spánek i v létě? Sítě proti hmyzu jsou řešením!

pixabay.com

Každý z nás jistě někdy zažil strasti letního období v podobě otravného hmyzu. Noci probděné kvůli bzučícím komárům a mouchám? Nic Vám nepomáhá, ale zároveň nechcete trávit dny doma se zabedněnými okny? Neustálé napadání potravin hmyzem? A mnoho dalšího? Skoncujte s tím jednou pro vždy. Pomysleli jste někdy na sítě proti hmyzu? Ne? Tak my Vám je přiblížíme.

Typy sítí

Sítě proti hmyzu se dělí na tři základní typy. Liší se různými možnosti instalace a následné manipulace.

Pevné sítě – Hodí se pro všechny typy oken, jsou elegantní, cenově velmi dostupné, snadné na údržbu a k dispozici v mnoha barevných provedeních.

Rolovací sítě – Sítě proti hmyzu jsou navíjeny na rotační osu celého systému. Velkou výhodou je jednoduchá obsluha.

Posuvné sítě – Doporučující se pro okna velkých rozměrů. Fungují na principu skládání.

Sítě je mimo jiné možno použít nejen na klasická okna, ale také střešní okna nebo na dveře.

Proč lidé upřednostňují pevné sítě?

Jak jsme již výše zmínili, jedním typem sítí proti hmyzu jsou pevné sítě. U naší populace patří k těm nejoblíbenějším. Bude to díky mnoha výhodám, které přináší. Nejen, že se ideálně hodí pro jakýkoliv typ oken, ať starší nebo nové, zároveň poskytují stoprocentní ochranu před otravnými komáry a jiným hmyzem. Je třeba si uvědomit, že v dnešní době jsou tyto sítě multifunkční, neboť zajišťují ochranu interiéru, ale zároveň tvoří estetický prvek, který může dodat Vašim oknům ten pravý šmrnc díky mnoha barevným provedením.

Klasicky jsou vyráběny z kvalitních, odolných materiálů, což zajišťuje bezproblémové fungování a zároveň dlouhou životnost.

Užívejte si i čerstvý vzduch u Vás doma díky otevřeným oknům, ale nenechte se již více utlačovat otravným hmyzem. Najděte jednoduché řešení v podobě okenních a dveřních sítí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top