Domov

Co nesmí chybět v luxusní koupelně?

luxusní koupelna
pixabay.com

Toužíte po luxusně zařízené koupelně, která vás dokáže pohladit nejen na pohled, ale i na duši – a samozřejmě na těle? Přejete si svou koupelnu zařídit tak, aby vám jí ostatní záviděli? Chcete takovou koupelnu, ve které nic není obyčejné, ale naopak oplývá svou výjimečností a jedinečností? V tom případě je dobře, že si čtete tento článek. Poradíme vám v něm, jak z obyčejné a nudné koupelny vykouzlit místnost plnou luxusu. A věřte nám, že to není vůbec těžké!

Když se chcete obklopit luxusem

Žijeme jen jednou, proto bychom si svůj život měli užívat plnými doušky. Pokud toužíte po luxusu, dopřejte si ho. Jednoho dne, když se pak ohlédnete zpět, nebudete muset litovat, že jste se spokojili s málem, když jste mohli mít víc. Zařídit si koupelnu v moderním duchu, která bude podtržená špetkou luxusu, je možná i váš sen. A my vám teď řekneme, jak si ho splnit.

Plavte proti proudu

Když se řekne luxusní koupelnové vybavení, co si pod těmito třemi slůvky představíte? Pro nás je to spojení elegance, moderního designu a prvků, který vynikají. Ve vaší koupelně by proto neměla chybět špičková volně stojící vana, kterou můžete umístit kamkoli v místnosti a rázem tak vykouzlit malý ráj na zemi. Zapomeňte na klasickou obdélníkovou vanu naraženou ke zdi, teď můžete mít něco jiného. Nebojte se plavat proti proudu. Pokud dáváte přednost sprchovému koutu před vanou, doporučujeme vsadit na volně stojící sklo. Vypadá báječně a místnosti dodá tu správnou jiskru!

Chtějte neobyčejné

Samozřejmostí každé koupelny je umyvadlo, které je zpravidla bílé a má nezajímavý tvar. Do luxusně zařízené koupelny se ale daleko více hodí kamenné umyvadlo, které je opravdovou třešničkou na dortu. Pořídit si můžete i skleněné umyvadlo, laděné do nějaké pěkné barvy. I tak malý a na první pohled nenápadný kousek, jako je právě umyvadlo, může vaší koupelně dodat úplně jiný rozměr. A povýšit její úroveň!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top