Móda a trendy

Co vás ozdobí na blížící se podzim?

pixabay.com

Podzimní období se nemusí od léta lišit až tak moc počasím, ale rozhodně se mění v naprosto magické období plné myriády vůní a barev v postupně usínající přírodě před nástupem zimy. S tím se dává dohromady i spousta módních zajímavostí a změn, které ctí jak dámy, tak i pánové. Co se mění například v ohledu šperků?

Dámy se na podzim zdobí masivnějšími šperky

Je to naprosto pochopitelně protože je podzimní období charakteristické i tím, že se dámy i dívky začnou více zahalovat. Mizí horké dny a s nimi spojené co nejlehčí oblečení a nejmenší šperky, jež nedokážou obtěžovat a přitížit v ostrém slunci. Podzimní styl se více tíhne k zahalenému hrudníku, a proto i větší výstřihy mizí pryč a s nimi se hodí myslet na náramky na kratším a pevnějším řetízku. Dámy přeci určitě nestojí o to, aby svůj krásný šperk zanechávaly schovaný hluboko pod límcem, kabátem či čímkoliv jiným. V oblasti jiných šperků jako jsou prstýnky či náušnice zas tak moc nemění a oblíbené trendy se v tomhle ohledu většinou drží opravdu celoročně.

Pánské náramky na ruku do každého ročního období

Vybíraví pánové se pak mohou na každé roční období připravit tak, že si pořídí pánské náramky na ruku podle svých přání a preferencí. V tomto ohledu to mají na rozdíl od žen nejen jednodušší, ale zároveň i těžší. Výběr pánských náramků je naprosto gigantický a mimo různých druhů zpracování stejného náramku se můžeme doslova topit v nespočtu používaných materiálů a jejich umístění. Pro podzimní období se hodí tmavší a masivnější materiály. Základem pro takové náramky může být například kvalitní hnědá či černá kůže. Ta je dostatečně neutrální a dá se kombinovat jak s komponenty kovovými, tak například i s některými druhy nerostů a minerálů, perel či dokonce dřeva. Samotná masivnost náramku je potom závislá hlavně na šíři mužské zápěstí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top