Móda a trendy

Trička s potiskem pro děti

pixabay.com

Ve světě zábavných předmětů je nepřeberná spousta možností, čím lidi obdarovat a pobavit zároveň. Mezi těmi všemi se tyčí i takový sortiment, jakým mohou být například trička s potiskem. Ty se sice jeví jako laciný, ale na druhou stranu originální dárek. Nejvíce vás možná překvapí právě rozsahem možností.

Trička s potiskem pro kluky i holky

Pokud je sorta lidí, kterým udělá takový dárek opravdu velkou radost, tak se určitě bavíme o těch nejmenších. Především kluci a dívky ve věku kolem osmi let mají rádi trička s různými potisky svých oblíbených hrdinů a hrdinek. Klukovská trička dříve obývalo jen několik málo kultovních postav jako například Mickey Mouse, Tom a Jerry a jim podobné. Dnes už častěji klučicí trička najdeme v provedení superhrdinů z komiksových sérií DC comics anebo z Marvel universa. Velice oblíbené jsou u kluků i trička s motivem známých sportovců a sportovních kluků.

Dívky mají v tomto ohledu trochu jasnější představy. Sortiment dívčích triček se specializuje především na úzký okruh hrdinek ze sérií Disneyho pohádek. Oblíbené jsou především trička s motivem Ledové království a jim podobných. Mimo samotných motivů z Disneyho nekonečné tvorby se můžeme pravidelně potkávat například i s motivy ze světa Barbie nebo My Little Ponny. I jednoduchý motiv jednorožce v anglickém originálu „Unicorn“ v poslední době slaví velký úspěch.

Samolepky na zeď a další dárečky

V podobných obchodech jako najdete trička s potiskem, se můžete setkat i s dalším ryze zábavním sortimentem. Patří do něj například i samolepky na zeď, které jsou skvělým způsobem jak v duchu daného tématu, za málo peněz a jednoduše vyzdobit například dětské pokoje. Jen pro rodiče pro jistotu předem upozorňujeme, že valná část takových dekorací končí na postelích a nábytku odkud už nikdy nejde pryč. Jenže co bychom pro naše malé ratolesti neudělali.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top