Práce a vzdělání

Co vše nám nabízí CRM MS Dynamics?

CRM
pixabay.com

CRM MS Dynamics je komplexní řešení, které firmám zajišťuje pohodlné řízení vztahů se zákazníky. Je zajišťováno společností Microsoft, proto je propojeno jak s prostředím Microsoft Outlook, ale také Microsoft Office, což uživatele velmi oceňují. Přece jen velká část populace používá právě kancelářské balíčky Microsoft Office a dobře se v celém prostředí orientují. Tento typ řešení zajišťuje veškeré potřebné nástroje a funkce pro vytváření a následnou správu veškerých klientských kontaktů. Moduly, mezi které patří Marketing, Prodej, a další je možno mnohem lepším způsobem zacílit zcela nové klienty a zákazníky. Zároveň velmi úspěšně podporuje týmovou spoluprácí, zajišťuje shromáždění veškerých informací na jednom místě a tím napomáhá k lepšímu plnění firemních úkolů.

MS Dynamics CRM pro marketing, prodej a servis

Marketingový nástroj je určení pro vytváření marketingového mixu. Slouží zároveň jako velmi praktická funkce, díky kterým dochází k jednoduchému čištění dat a celkové segmentaci klientů. Firmy oceňují možnost správy veškerých nákladů, rozpočtů a marketingových kampaní.

Díky podpoře prodejních cyklů a celkového obchodu firmy ve velkém využívají veškeré funkce pro tvorbu a měření předpovědní v oblasti obchodu, správu objednávek, nabídek, ale i fakturací.

V okamžik, kdy se vyskytne nějaký problém, můžete se těšit velmi efektivním zajištěním veškerých servisů.

Silné stránky

  • Profesionální správa klientských informací
  • Offline nebo mobilní přístup
  • Přístup odkudkoliv
  • Propojení s Microsoft Outlook a Microsoft Office
  • Přehlednost
  • Dispozice pokročilých nástrojů, které nepotřebují zásah IT

V současné době se CRM MS Dynamics využívá ve stále větším počtu firem a organizací, protože uživatelé zjišťují stále více výhod, které poskytuje a na plno je využívají.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top