Práce a vzdělání

Znáte výhody studia MBA?

studium MBA
pixabay.com

Sebevzdělávání a neustálý rozvoj vědomostí má samozřejmě pozitivní vliv na váš život. To ví pravděpodobně každý z nás. Pakliže se budete rozvíjet, máte šanci získat lepší pracovní místo, finanční ohodnocení a další výhody.

V tomto směru vám může být nápomocno také MBA studium, které je dostupné hlavně vysokoškolsky vzdělaným lidem, manažerům a vrcholovým pracovníkům. Zkrátka těm, jež dosáhli určitého postavení a cítí se na prolomování nových hranic. MBA je v tomto směru jistou propustkou k rozmanitějším zítřkům, o čemž vás možná přesvědčí následující řádky.

Titul MBA nabízí prestiž a mezinárodní uplatnění

Zapojíte-li se do studia MBA pod taktovkou profesionálního vzdělávacího zařízení, máte záruku, že vaše nové teoretické dovednosti budou ve velice krátkém čase převedeny na praktické znalosti. K tomu vás ostatně dovedou odborní lektoři.

Studium MBA, to je možnost účastnit se online vzdělávání, které bude korespondovat s vašimi ostatními časovými aktivitami. Využíván je obvykle prověřený Oxfordský model, v jehož případě máte záruku výsledného úspěchu. Titul MBA je mimochodem dostupný v rámci nejrůznějších specializací korespondujících s vaším pracovním zaměřením.

Váháte-li, zda se pustit do studia MBA, možná vás přesvědčí několik základních statistických údajů hovořících samo za sebe.

  • 84 % absolventů získá nové pracovní kontakty
  • 96 % absolventů uplatňuje nabyté vědomosti v praxi
  • 92 % absolventů zaznamenalo kariérní růst
  • 87 % absolventů si našlo lepší pracovní pozici do dvou let od ukončení studia

MBA, to je cesta k lepším zítřkům, po níž může v dnešní době kráčet opravdu každý. Master of Business Administration je uznávaným titulem, jímž se mohou účastníci studia pyšnit již po jednom roce. Možná je to i vaše životní cesta?

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top