Domov

Co vše vám může nabídnout správa nemovitostí za služby?

unsplash.com

Na realitním trhu se stává každoročně výraznější a výraznější jedna z mladších služeb realitních kanceláří. Jedná se o správu nemovitostí. Soubor služeb, určený nejen pro majitele nemovitosti, ale také investory, developery, nebo společenství vlastníků bytů a bytová družstva.

Správa nemovitostí se stává tak moc oblíbenou především proto, že v mnoha ohledech napomáhá s běžnými komplikacemi, se kterými se mohou správci nemovitosti běžně potkat. Na druhé straně poté také chrání před mnoha újmami. V jakých ohledech je to nejvýraznější, si představíme na následujících řádcích.

Ochrana před nepoctivými klienty

Správa nemovitostí se postará v první řadě o to, aby se do nemovitosti dostali klienti, kteří mají dobrou finanční a morální minulost. To do velké míry limituje jakékoliv problémy s placením nájemného, nebo přístupu k majetku v nemovitosti. Pokud se přeci jen stane a ubytovaní klienti nebudou platit svoje povinnosti vůči majiteli podle domluvy, realitní kancelář vše řeší na vlastní riziko. Vaše peníze máte v každém případě jisté.

Obsazení nemovitosti

Další důležitou věcí je obsazení nemovitosti. Především správa nemovitostí Praha a v dalších velkých městech má v tomto ohledu velké využití. V konkurenčním prostředí větších měst je mnohdy obtížné obsadit nemovitost v plné kapacitě. Správa nemovitostí se o to postará a pokud se jí to nepovede, tak tím nepřijdete o žádné peníze. Ty totiž máte garantované na základě smlouvy.

Technický dohled nad nemovitostí

Technický dohled je nedílnou součástí celé správy. Nemusíte se už obávat toho, že by nebyly přípojky energií, nebo revize v nemovitosti podle norem. Vše řídí přímo realitní kancelář a pokud se stane cokoliv nečekaného, tak realitní kancelář disponuje i smluvním nonstop havarijním servisem.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top