Móda a trendy

Dámské náramky Nialaya ve spojení s podzimní módou

dámská móda
pinterest.com

Ať se nám to líbí nebo ne, léto nás pomalu opouští a na dveře klepe podzim. Řešíte, jaké šperky se nosí na podzim? Bojíte se, že Vaše šperky již nebudou stačit současným trendům? Pojďme se společně podívat na to, jak je nosit, aby celkový outfit vypadal jednoduše skvěle?

Vsaďte na minimalismus

Poslední trendy v oblasti šperků byly spojeny s minimalismem. Inspirovat se můžeme u značky šperků Nialaya. Ať už řešíme dámské náramky nebo řetízky, rozhodně nevsázejte na mohutné náhrdelníky nebo náramky, které jsou tvořeny obřími kameny. Tento styl je již dávno pryč. Drobné korálky, malé přívěsky a tenké řetízky. To je ono!

Nebojte se šperky vrstvit

Velký význam v oblasti šperků má vrstvení. Máte doma jeden korálkový náramek a několik pouze tenkých jednoduchých liniových náramků? Nakombinujte je dohromady! To samé platí i pro řetízky. Tři nebo čtyři najednou? No jasně, nebojte se toho. Výsledek bude stát. Za vyzkoušení stojí i kombinace stříbra a zlata. Fantasii se meze nekladou.

Ležérní styl je to pravé

Současná móda se nechala inspirovat takzvaným streetovým, pouličním, ležérním stylem. Co to znamená? Různé barvy, velikosti, asymetrie, několik náušnic, a tak dále. Chystáte se na společenskou událost. I v ten moment můžete využít své píchlé dírky. Jemné drobné náušničky udělají ojedinělý dojem.

Korálkové náramky

Velmi žádanými a oblíbenými náramky mezi celebritami po celém světě jsou korálkové náramky. Vidět je můžete na ženách i mužích, hercích, zpěvácích a mnoha dalších. Jedná se o náramky značky Nialaya, které mimo ojedinělého designu přináší duchovní podtext, díky kterému se můžete ztotožnit se svým šperkem a díky tomu i vyjádřit svou osobitost. Náramky jsou tvořeny speciálními kameny, které obsahují pozitivní energii. Čištěny jsou bílou šalvějí, aby nedošlo k narušení energie a ta mohla pak naplňovat svého majitele a nositele.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top